Úterý 15. června 2021, svátek má Vít
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 15. června 2021 Vít

Některé školy zakázaly tleskání a sdružení lesbiček a gayů tvrdí, že gulagy byly dobré

14. 07. 2019 23:07:32
SJW skutečně umí být inventivní. Tohle by mě opět nenapadlo: zakázat tleskání! Co příjde příště? Bude dovoleno dýchat? Hluk tleskání totiž může některé lidi rozrušit. K projevům uznání je dovoleno použít v tichosti znakovou řeč.

Autor karikatur Mohameda napsal článek, že dnes světem vládne generace oběti. Lidé vymýšlí miliony věcí, co je uráží, nebo jak jim někdo ubližuje. Zejména univerzity. Žijí v bublině nedotknutelnosti naprosto neschopni po opuštění školy žít v reálném světě, kde žádné safe space (anglický termín pro řekněme "prostory bezpečí", kde s vámi nikdo nesmí nesouhlasit).

Lidé se schází v těchto safe space a diskutují, jak je jim ubližováno. Jedna žena byla vyloučena za nesouhlasné pozdvihnutí obočí. Musíte respektovat ostatní. A s respektem pomlouvat celý zbytek planety.

Jistý profesor na prohlášení studenta, že bílí lidé mají privilegia, reagoval způsobem, který studentovi vmletl do tváře jeho pokrytectví dotazem, jestli je tedy ochotný jako běloch se vzdát svého místa ve škole nějakému členovi minority. Student řekl, že není dokonalý, a letmo zavzpomínal, jak ale kdysi radil nějaké minoritě, jak si najít práci. Když to shrnu, profesor mu k tomu následně řekl, že to je klasická situace bojovníků za lidská práva - chtějí ostatním přikazovat, aby dělali něco, co sami dělat nechtějí. Pokud nemají být pokrytci, pak by měli jít příkladem, a udělat na nás tak dojem, který nás možná přesvědčí, abychom udělali to samé.

Ale zpět k tleskání (nevím tedy, jestli jste zaregistrovali, že v některých školách zakázali tleskat - prý to dělá hluk). Baví mě, jak je to zatím spíš vtipné. Jenže je to i děsivé, protože jsme zažili komunismus, a víme, jak se věci umí čím dál více zvrhávat.

Obzvlášť když jedna LGBT komunita gayů, lesbiček a transexuálů přišla s tvrzením, že gulagy byly pro lidi prospěšné, protože se tam údajně starali o jejich zdraví a celkově lidem prospívaly.

Na situaci těhle LGBT svinstev je zarážející s jakou arogancí se vyjádřují za ostatní gaye a lesbičky. Jejich jménem tvrdit, že gulagy byly skvělé.

Asi nemám tak dobrou fantazii, abych takový scénář vymyslel. V tomto článku tedy není žádná ironie ani nadsázka. LGBT skutečně tvrdili, že gulagy měly v centru zájmu starat se o zdraví "vězňů". A ano - na některých školách skutečně zakázali tleskání. Na některých zakázali i objímání.

Někdo jistě namítne, že tohle všechno je cherry-picking (tedy argumentační klam, kdy si vybírám ty největší úchylárny, které jsou ve skutečnosti izolovanými incidenty). Některé tyhle případy jsou skutečně izolované v některých geografických lokalitách, ale je to jako mor, který je spojujícím článkem toho všeho - co je také nazýváno kulturním marxismem, resp. jako produkt kritické teorie vzniklé kdysi na marxistické škole v německém Frankfurtu nad Mohanem, která se po válce přesunula do USA

Nejsem si jistý, jestli by hygienické stanice neměly pomalu už vyhlásit propuknutí jakési epidemie.

Ve Švédsku vznikl nově návrh zákona, který zakáže mužům močit ve stoje.

Kontroverze nyní propukla také v CERNu, který má na starost hadronový urychlovač částic LHC. Jeden z fyziků ve své řeci tvrdil, že jsou muži ve vědě znevýhodňováni, a že jsou uměle protlačovány ženy s menší kvalitou. Byl dočasně vyloučen ředitelkou CERNu a zvažuje se jeho propuštění.

Na chystané konferenci High Energy Physics and Gender je v seznamu řečníků na téma fyzika uvedeno přibližně 12 jmen. Všechno jsou to ženy. Pouze ženy. Téma konference má být o genderové (pohlavní) vyváženosti ve vědě.

To je tak typické pro tato sluníčka, ať už je téma pohlaví nebo rasismus - nic nemůže být vzdálenější od tolerance a skutečné vyváženosti. A nic není asi naplněno více žlučí a opovrhování jinými.

Je to taky i pěkně šílený. Ono to vlastně vůbec v ničem nedává většinou smysl. Ani v rámci té samotné ideologie. Na nějaké demonstraci se spolu fyzicky porvaly feministky s aktivisty za práva transexuálů. Ženské feministky nemohly zkousknout, že se transexuálové vydávají za ženy.

Nebo jak na letošním Prague Pride nějaké tolerantní sluníčka se rozhodla bojkotovat účastníky průvodu, protože ten vůz tam zařídila jistá nadnárodní ropná korporace. Prostě ta jejich "tolerance" nefunguje ani uvnitř navzájem.

Závanem čerstvého vzduchu a také ROZUMU je kanadský profesor psychologie Jordan Peterson, který způsobil povyk, když odmítal zákon říkat přikázaná slova. Kanada totiž schválila zákon, který lidem přikazuje používat zájmena, které si sexuální minority přejí. Byl za to označen za neonacistu a jisté levicové studentce dokonce škola zakázala promítnat záznam rozhovoru s Petersonem z televize. Nutno dodat, že jí to dost otevřelo oči i nad jejím levičáctvím a stala se hvězdou konzervatistů v boji za právo svobody slova.

Mohl bych pokračovat vypisovat všechny tyhle magořiny donekonečna, ale point je, myslím, jasný. Musíme ČR ochránit před touto novou ideologií. Že LGBT vychvalují gulagy by nám mělo být dostatečným varováním, že tohle zároveň i není žádná sranda, ale něco podporované shora (politici) i zdola (NGO a vypláchlí studenti/aktivisti). Bohužel české školství už bylo infikováno v roce 2000 závazkem Bílé knihy Ministerstva školství, a je vidět, jak se české školství více a více stává líhní této nové ideologie.

Jistý holandský ekolog volal po převýchovných táborech pro lidi, kteří nějak hřeší z pohledu ekologie. Například nevěřící na člověkem způsobené změny klimatu. Jsou tu také lidé (VHEMPT), kteří volají po dobrovolném vymření lidstva.

Tahle sluníčka mohou vést k milionům mrtvých ve vyhlazovacích táborech. Tento kulturní marxismus se zdá být ještě šílenějším než komunismus. Komunismus sám o sobě ani tak šílená idea není - jen to padalo na lidech. Vyvažovat kolik bude v místnosti lidí jaké rasy a pohlaví se přece zvrhnout nemůže?

Samozřejmě může a už se zvrhává. V ČR to naštěstí moc k vidění není. V některých zemích na Západě už se to ale bez krvavého boje zřejmě neobejde. Západ je tím prošpikovaný skrz na skrz, a byl už v roce 1989, kdy jsme tu cinkali klíči, a chtěli si Západ vytetovat i na čelo plni naivního očekávání něčeho konečně normálního.

Zdroje:

https://www.news.com.au/lifestyle/parenting/school-life/school-bans-clapping-and-allows-students-silent-cheers-or-air-punching-but-only-when-teachers-agree/news-story/cf87e7e5758906367e31b41537b18ad6

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/07/22/if-youre-happy-and-you-know-it-silence-australian-school-bans-clapping/?utm_term=.9be5dee18523

https://www.news.com.au/lifestyle/real-life/news-life/backlash-after-university-bans-clapping-from-student-events/news-story/1dd4b7c7e1e8ccaa5db865d828c91fe2

https://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/10555436/Im-taking-a-stand-against-peeing-sitting-down.html

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/germany/1469694/German-men-told-they-can-no-longer-stand-and-deliver.html

Autor: Jiří Míka | neděle 14.7.2019 23:07 | karma článku: 35.72 | přečteno: 1346x

Další články blogera

Jiří Míka

Česká školní inspekce nutí děti cvičit v respirátorech

Už jsem to napsal mnohokrát a napíšu to znovu. Podle Světové zdravotnické organizace by lidé rozhodně neměli cvičit v roušce nebo respirátoru. Co je na tom k nepochopení? To potvrdí i selský rozum, který fanatismus vytlačil.

16.4.2021 v 16:51 | Karma článku: 19.07 | Přečteno: 435 | Diskuse

Jiří Míka

K čertu s odborníky!

Odborníci měli 101 let rigorózně vyzkoumat a obhájit zákony na základě kvalitní vědy. Nyní s vládami jak Pat a Mat vymýšlí za běhu různá opatření, protože je myšlenka pandémie nebo mutací snad nikdy nenapadla.

14.4.2021 v 8:04 | Karma článku: 24.48 | Přečteno: 657 | Diskuse

Jiří Míka

Kdy v historii byla cenzura používána na straně dobra?

Všichni už známe to zacyklené kolečko - údajně nám hrozí masové vymírání, máme neomylné odborníky, nic se neprokazuje, ale když má někdo námitky, ať už má vědeckých titulů, kolik chce, je cenzurován.

5.4.2021 v 1:04 | Karma článku: 21.55 | Přečteno: 494 | Diskuse

Jiří Míka

Dodržovači

Tak jak je to s těma rouškama? Smí se klást otázky a přemýšlet nebo jen musíme dodržovat? Nechci znevažovat něčí obavy o život, ale to zrušení možnosti diskuze trvající už skoro rok se mi prostě nelíbí.

6.3.2021 v 17:53 | Karma článku: 25.39 | Přečteno: 822 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Štěpánka Bergerová

K čemu je dobré pohlaví …

Sněmovna před necelými čtrnácti dny sice schválila novou podobu občanských průkazů, ve kterých zůstane označení jste-li muž nebo žena, tím ale pohlavní debata v parlamentu zdaleka neskončila.

14.6.2021 v 22:08 | Karma článku: 14.12 | Přečteno: 149 | Diskuse

Ladislav Větvička

V srdcu jaderne valky

Su vikendy, kdy se člověk ocitne v jakemsik kolotoču dějin, aniž by to planoval. Su to zvlaštni okamžiky. Fajne, hezke a pěkne.

14.6.2021 v 19:45 | Karma článku: 29.07 | Přečteno: 658 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Delta ve Vídni

Rakouská lékařská komora: očkovat má jen lékař, ten zvládne anafylaxe. Kolik nakažených indickou variantou v UK skončilo v nemocnici?

14.6.2021 v 18:10 | Karma článku: 9.40 | Přečteno: 179 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Už nebude pandemická vlna

Třicet stupňů ve stínu - nemělo by Německo odhodit roušky? Na WC do hospody bez testu, aspoň v Berlíně. Pro imunitu stačí 43 procent odolné populace?

14.6.2021 v 13:10 | Karma článku: 8.63 | Přečteno: 320 | Diskuse

Michael Laitman

Rok 2021– konec epochy otroctví

Když se po roční karanténě ekonomika konečně začala otevírat, objevil se nový jev: podniky nemohly navzdory vysoké míře nezaměstnanosti získat požadovaný počet pracovníků pro obnovení výroby.

14.6.2021 v 7:45 | Karma článku: 19.57 | Přečteno: 393 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz