Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 8. dubna 2020 Ema

Některé školy zakázaly tleskání a sdružení lesbiček a gayů tvrdí, že gulagy byly dobré

14. 07. 2019 23:07:32
SJW skutečně umí být inventivní. Tohle by mě opět nenapadlo: zakázat tleskání! Co příjde příště? Bude dovoleno dýchat? Hluk tleskání totiž může některé lidi rozrušit. K projevům uznání je dovoleno použít v tichosti znakovou řeč.

Autor karikatur Mohameda napsal článek, že dnes světem vládne generace oběti. Lidé vymýšlí miliony věcí, co je uráží, nebo jak jim někdo ubližuje. Zejména univerzity. Žijí v bublině nedotknutelnosti naprosto neschopni po opuštění školy žít v reálném světě, kde žádné safe space (anglický termín pro řekněme "prostory bezpečí", kde s vámi nikdo nesmí nesouhlasit).

Lidé se schází v těchto safe space a diskutují, jak je jim ubližováno. Jedna žena byla vyloučena za nesouhlasné pozdvihnutí obočí. Musíte respektovat ostatní. A s respektem pomlouvat celý zbytek planety.

Jistý profesor na prohlášení studenta, že bílí lidé mají privilegia, reagoval způsobem, který studentovi vmletl do tváře jeho pokrytectví dotazem, jestli je tedy ochotný jako běloch se vzdát svého místa ve škole nějakému členovi minority. Student řekl, že není dokonalý, a letmo zavzpomínal, jak ale kdysi radil nějaké minoritě, jak si najít práci. Když to shrnu, profesor mu k tomu následně řekl, že to je klasická situace bojovníků za lidská práva - chtějí ostatním přikazovat, aby dělali něco, co sami dělat nechtějí. Pokud nemají být pokrytci, pak by měli jít příkladem, a udělat na nás tak dojem, který nás možná přesvědčí, abychom udělali to samé.

Ale zpět k tleskání (nevím tedy, jestli jste zaregistrovali, že v některých školách zakázali tleskat - prý to dělá hluk). Baví mě, jak je to zatím spíš vtipné. Jenže je to i děsivé, protože jsme zažili komunismus, a víme, jak se věci umí čím dál více zvrhávat.

Obzvlášť když jedna LGBT komunita gayů, lesbiček a transexuálů přišla s tvrzením, že gulagy byly pro lidi prospěšné, protože se tam údajně starali o jejich zdraví a celkově lidem prospívaly.

Na situaci těhle LGBT svinstev je zarážející s jakou arogancí se vyjádřují za ostatní gaye a lesbičky. Jejich jménem tvrdit, že gulagy byly skvělé.

Asi nemám tak dobrou fantazii, abych takový scénář vymyslel. V tomto článku tedy není žádná ironie ani nadsázka. LGBT skutečně tvrdili, že gulagy měly v centru zájmu starat se o zdraví "vězňů". A ano - na některých školách skutečně zakázali tleskání. Na některých zakázali i objímání.

Někdo jistě namítne, že tohle všechno je cherry-picking (tedy argumentační klam, kdy si vybírám ty největší úchylárny, které jsou ve skutečnosti izolovanými incidenty). Některé tyhle případy jsou skutečně izolované v některých geografických lokalitách, ale je to jako mor, který je spojujícím článkem toho všeho - co je také nazýváno kulturním marxismem, resp. jako produkt kritické teorie vzniklé kdysi na marxistické škole v německém Frankfurtu nad Mohanem, která se po válce přesunula do USA

Nejsem si jistý, jestli by hygienické stanice neměly pomalu už vyhlásit propuknutí jakési epidemie.

Ve Švédsku vznikl nově návrh zákona, který zakáže mužům močit ve stoje.

Kontroverze nyní propukla také v CERNu, který má na starost hadronový urychlovač částic LHC. Jeden z fyziků ve své řeci tvrdil, že jsou muži ve vědě znevýhodňováni, a že jsou uměle protlačovány ženy s menší kvalitou. Byl dočasně vyloučen ředitelkou CERNu a zvažuje se jeho propuštění.

Na chystané konferenci High Energy Physics and Gender je v seznamu řečníků na téma fyzika uvedeno přibližně 12 jmen. Všechno jsou to ženy. Pouze ženy. Téma konference má být o genderové (pohlavní) vyváženosti ve vědě.

To je tak typické pro tato sluníčka, ať už je téma pohlaví nebo rasismus - nic nemůže být vzdálenější od tolerance a skutečné vyváženosti. A nic není asi naplněno více žlučí a opovrhování jinými.

Je to taky i pěkně šílený. Ono to vlastně vůbec v ničem nedává většinou smysl. Ani v rámci té samotné ideologie. Na nějaké demonstraci se spolu fyzicky porvaly feministky s aktivisty za práva transexuálů. Ženské feministky nemohly zkousknout, že se transexuálové vydávají za ženy.

Nebo jak na letošním Prague Pride nějaké tolerantní sluníčka se rozhodla bojkotovat účastníky průvodu, protože ten vůz tam zařídila jistá nadnárodní ropná korporace. Prostě ta jejich "tolerance" nefunguje ani uvnitř navzájem.

Závanem čerstvého vzduchu a také ROZUMU je kanadský profesor psychologie Jordan Peterson, který způsobil povyk, když odmítal zákon říkat přikázaná slova. Kanada totiž schválila zákon, který lidem přikazuje používat zájmena, které si sexuální minority přejí. Byl za to označen za neonacistu a jisté levicové studentce dokonce škola zakázala promítnat záznam rozhovoru s Petersonem z televize. Nutno dodat, že jí to dost otevřelo oči i nad jejím levičáctvím a stala se hvězdou konzervatistů v boji za právo svobody slova.

Mohl bych pokračovat vypisovat všechny tyhle magořiny donekonečna, ale point je, myslím, jasný. Musíme ČR ochránit před touto novou ideologií. Že LGBT vychvalují gulagy by nám mělo být dostatečným varováním, že tohle zároveň i není žádná sranda, ale něco podporované shora (politici) i zdola (NGO a vypláchlí studenti/aktivisti). Bohužel české školství už bylo infikováno v roce 2000 závazkem Bílé knihy Ministerstva školství, a je vidět, jak se české školství více a více stává líhní této nové ideologie.

Jistý holandský ekolog volal po převýchovných táborech pro lidi, kteří nějak hřeší z pohledu ekologie. Například nevěřící na člověkem způsobené změny klimatu. Jsou tu také lidé (VHEMPT), kteří volají po dobrovolném vymření lidstva.

Tahle sluníčka mohou vést k milionům mrtvých ve vyhlazovacích táborech. Tento kulturní marxismus se zdá být ještě šílenějším než komunismus. Komunismus sám o sobě ani tak šílená idea není - jen to padalo na lidech. Vyvažovat kolik bude v místnosti lidí jaké rasy a pohlaví se přece zvrhnout nemůže?

Samozřejmě může a už se zvrhává. V ČR to naštěstí moc k vidění není. V některých zemích na Západě už se to ale bez krvavého boje zřejmě neobejde. Západ je tím prošpikovaný skrz na skrz, a byl už v roce 1989, kdy jsme tu cinkali klíči, a chtěli si Západ vytetovat i na čelo plni naivního očekávání něčeho konečně normálního.

Zdroje:

https://www.news.com.au/lifestyle/parenting/school-life/school-bans-clapping-and-allows-students-silent-cheers-or-air-punching-but-only-when-teachers-agree/news-story/cf87e7e5758906367e31b41537b18ad6

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/07/22/if-youre-happy-and-you-know-it-silence-australian-school-bans-clapping/?utm_term=.9be5dee18523

https://www.news.com.au/lifestyle/real-life/news-life/backlash-after-university-bans-clapping-from-student-events/news-story/1dd4b7c7e1e8ccaa5db865d828c91fe2

https://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/10555436/Im-taking-a-stand-against-peeing-sitting-down.html

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/germany/1469694/German-men-told-they-can-no-longer-stand-and-deliver.html

Autor: Jiří Míka | neděle 14.7.2019 23:07 | karma článku: 35.67 | přečteno: 1338x

Další články blogera

Jiří Míka

Demokrati mlátí novináře a stěžují si na svobodu slova

Novinářka Petra Procházková fyzicky napadla novináře Sputniku. Rozlícení demokraté zas V. Klause vyháněli pryč z Národní třídy a teď naši politici napsali výzvu americkému kongresu, aby dotlačil sociální sítě k cenzuře.

4.1.2020 v 11:00 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 1388 | Diskuse

Jiří Míka

Jaké je vlastně poselství Gréty Thunberg? A co na to zmíněná věda?

Nedávno byla na ČT v 168h reportáž o Grétě Thunberg.. víceméně na téma, proč jsou na ni prý útoky, a jestli jsou oprávněné.

17.10.2019 v 12:21 | Karma článku: 45.49 | Přečteno: 7844 | Diskuse

Jiří Míka

500 vědců koncem září vyzvalo OSN, aby byla uspořádaná vědecká debata o klimatu

Do zblbnutím nám média předkládají apel Grety, aby jsme poslouchali vědce. Během klimatického sumitu se jich ozvalo 500 v apelu adresovaném OSN. Tvrdí, že není žádná hrozba, a volají po uspořádání vědecké debaty.

3.10.2019 v 0:04 | Karma článku: 37.95 | Přečteno: 1408 | Diskuse

Jiří Míka

Je dobré furt strašit děti?

Už jako děti jsme zažili řadu tradičních mýtů... Vánoce, Velikonoce, svatý Mikuláš, kde jsou děti seznámeny s různými koncepty. Děti mají teď Globální oteplování nebo vlastně Klimatickou změnu. Ne je to nejnověji klimatická krize.

25.9.2019 v 14:26 | Karma článku: 22.04 | Přečteno: 630 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jiri Machotka

Plán A, B, C, D

Metody tvorby strategie v prostředí se značnou měrou nejistoty pro plán či plány zvládnutí epidemie.

8.4.2020 v 0:07 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 14 | Diskuse

Stisk Studentský deník

Manželství pro všechny podporuje většina Čechů, o návrhu zákona poslanci stále nehlasovali

Dvacetiletá Tereza Kuchařová plánuje svatbu se svou snoubenkou. Žijí spolu v Rakousku, kde od roku 2019 mohou homosexuální páry uzavřít manželství. V Česku to ale zatím možné není.

7.4.2020 v 20:24 | Karma článku: 5.23 | Přečteno: 465 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Slovo člověka, kterému můžeme věřit

Vzpomínáte na Anatolije? Anataloje Ščaranského? Otázka spíše pro ty z nás, kdo jsou údajně víc ohroženi koronavirem. Pro seniory. O kom je řeč? Za sovětské diktatury byl vězněm svědomí, též vězněm Sionu.

7.4.2020 v 19:25 | Karma článku: 15.12 | Přečteno: 377 | Diskuse

Libor Čermák

"Čermáka nečtu! Stačí, co jsem se o něm dozvěděla v diskuzích!"

Také posuzujete autora článku jen podle toho, co píše přímo on? Anebo dáváte přednost drbům a fake news, co o něm "vyprodukuje" někdo jiný na internetu? Pokud jste druhá varianta, tak vás musím politovat.

7.4.2020 v 18:54 | Karma článku: 30.60 | Přečteno: 773 |

Jan Ziegler

Smrt generála Vojcechovského je i Koněvovým zločinem

Byl to hrdina, pocházel z ruské šlechtické rodiny, svůj osud však později spojil s Československem. Sergej Vojcechovský zemřel před 69 lety v sovětském gulagu v Ozerlagu. Hanba Benešovi!

7.4.2020 v 18:37 | Karma článku: 23.54 | Přečteno: 459 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz