Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bývalý agent KGB: infiltrovali jsme americké univerzity

26. 05. 2018 19:02:12
Yuri Bezmenov, ex-agent KGB, už v roce 1984 hovořil o taktice rozložit Západ myšlenkou boje za lidská práva. Cílem je prý kolaps společnosti, aby mohla být nastolena normalizace. Bojovníci za lidská práva mají být pak popraveni.

Až se zarážející přesností ve starém videozáznamu rozhovoru popisuje současnost. Dokonce už tehdy použil termín "social justice warriors" (v češtině bojovník za lidská práva - anglicky dnes často zkracovaným jako SJW).

Úryvek z delšího rozhovoru (s CZ titulky):

Řekl, že lidé mají iluzi o fungování tajných služeb a jejich agentů, pokud si jejich činnost představujeme jako ve filmu James Bond. Tak prý vypadá jen asi 15% aktivit tajných služeb. Většina zdrojů je věnována na ideologickou subverzi, dodává.

Ta má mít čtyři hlavní fáze:

1) Demoralizace

2) Destabilizace

3) Krize

4) Normalizace

Bezmenov jako příklad uvedl normalizaci v ČSSR v 1968, kdy tu najely tanky Sovětského svazu. Ta byla završením - otevřeným ustanovením totality.

V rozhovoru 1984 uvedl, že USA směřovala už tehdy do druhé fáze. K destabilizaci.

První fázi už měly Spojené státy údajně skoro za sebou (vlastně už prý přesluhuje). Politici u moci už jsou všichni produktem marxistických profesorů vysokých škol. Ukázkovým příkladem bude asi Hillary Clintonová, která ve své dizertační práci analyzovala aktivity radikálního anarchisty, a sama se označovala za jeho přítele. Údajně netušili, že se jim podaří až do takové míry kontaminovat celé USA.

Marxističtí profesoři měli být do amerických univerzit dosazeni v časech Hippies. Z těch se stali Yuppies, kteří přešli do akademického světa, byznysu a médií.

Ne fašismu! Ne Trumpovi!

Bezmenov tvrdí, že pro demoralizaci je nutná jedna generace (minimálně 15-20 let). Když se indoktrinované děti nakonec dostanou k moci.

Nyní jsme zřejmě ve fázi destabilizace. Na to se prý dokonale hodí levičáci. Jde převážně o ekonomickou destabilizaci. Sliby ráje na zemi, které položí ekonomiku na kolena. Jako protilátku toho všeho uvedl patriotismus, národní hodnoty a rodinu. Ty byly rozvraceny a relativizovány. A to je skutečně to, co je obzvláště dnes v roce 2018 vidět, až to bije do očí různými absurditami.

Pak po vzniklé celonárodní krizi má přijít normalizace.

S nastolením normalizace budou prý bojovníci za lidská práva popraveni. A to z toho důvodu, že jako užiteční idioti svůj úkol už splnili, a nyní by jim byli nejenže k ničemu ("jejich překrásné představy o rovnosti" už by novou totalitu nezajímaly), ale dokonce by byli rizikem. Lze totiž s jistotou předpokládat, že by se bojovníci za lidská práva přesunuli do odboje vůči této nové totalitě.

Jejich tragické prozření a naštvanost, čemu napomáhali, by je prý nutně vedlo do velmi rozzuřeného disentu, takže rovnou budou vědět koho popravit jako první.

Netřeba si asi opravdu lámat hlavu, jak skloubí toleranci LGBTXY s islámem atd. Zjevně se ani nepočítá, že by jednou mohl naprostý multikulturalismus fungovat. Nastoupí normalizace a SJW budou popraveni spolu s homosexuály a kýmkoliv nepohodlným nebo "nesprávným".

Zaujalo mě, jak Bezmenovo povídání z roku 1984 popisuje dnešní velká témata boje za lidská práva kdečeho, relativizaci rodiny ustanovením homosexuálních "sňatků" atd. Je to tedy všechno marxistické spiknutí?

Bezmenov v 70 letech uprchl ze Sovětského svazu a snažil se na tento plán upozornit Američany.

Konzervatismus nás může ochránit

Jako obranu proti této ideologické subverzi uvedl konkrétně patriotismus a obranu rodiny. Velké bláznivé ideologie asi vždy bývají internacionalistické. Rozbíjí národy i rodinu. V ústředí stojí ideologie, které nesmí stát nic v cestě. A skutečně například americká Antifa často své násilí obhajuje bojem s "nácky" a že naopak můžeme být rádi, že to dělají za nás. A nerespektují se hranice. Oporu máme hledat v globální transcendentní ideologii ("solidarita", "evropské hodnoty", "humanita",...). Ne v národu nebo rodině.

Krásně by to sedělo na současnost, kdy právě nejvíce bity jsou jakékoliv tendence na obranu vlastních národních tradic ("náckové!") a rodiny ("homofobové!"). Poslanec Benda za ODS to podle mě řekl dobře - homosexuální manželství ohrožuje základy rodiny. To není mít něco proti homosexuálům. To by bylo stupidní. Ale stát chce podporovat tradiční rodinu pro ochranu vlastní existence (pouze muž a žena mohou zplodit dítě). Homosexuálové si zaslouží toleranci a jejich cesta jistě není jednoduchá, ale to neznamená nutně uzákonit pro ně finanční výhody, které vyplývají z manželství.

Yuri Bezmenov: Oběti psychologické války nejsou schopni vidět fakta

Poměrně obšírně Bezmenov vysvětloval, jak jsou bez ohledu na jejich inteligenci oběti zmanipulovány natolik, že nejsou schopni vidět fakta, i kdyby na ně "pršela". Teprve až jim "bota vojáka rozdrtí koule" uvěří.

A skutečně přesně takový dojem mám z levicové argumentace. Diskuzi vlastně odmítají a fakta ignorují. Řada demonstrantů vypadá i vizuálně jakoby byla v jakémsi tranzu.

Autor: Jiří Míka | sobota 26.5.2018 19:02 | karma článku: 30.47 | přečteno: 970x


Další články blogera

Jiří Míka

Alvarová: "Prohráváme válku s Ruskem". Důkazy nemá.

Další z generických názorů o ruské propagandě se řeší v rozhovoru s A.Alvarovou na ČRo, aniž by nějaké tvrzení bylo něčím podloženo. Detaily fungování ruské dezinformace ale podává znalecky, jakoby pracovala pro tajnou službu.

9.6.2018 v 20:19 | Karma článku: 44.18 | Přečteno: 4300 | Diskuse

Jiří Míka

Mikroagrese znovu zaútočily - šampony v hotelech jsou rasistické

Další aféra mikroagresí, kterým musí lidé tmavší pleti denně čelit. Ve sprchách hotelů chybí šampony pro černé. Netušil jsem, že existují speciální šampony pro černochy.

7.6.2018 v 22:17 | Karma článku: 40.58 | Přečteno: 2611 | Diskuse

Jiří Míka

Výchova k válce - skrčit se a učit

Do třídy vběhl vojensky oblečený muž. A vojensky vypadal! Měl v ruce samopal. Namířil na jedno z dětí "Paf! A byl bys mrtvej!". Učitel situaci přeruší slovy "V klidu děti. Pan voják nám přišel doplnit naše téma o připravenosti."

7.6.2018 v 20:44 | Karma článku: 12.45 | Přečteno: 656 | Diskuse

Jiří Míka

"Rozhodla jsem se odstranit bělochy..." říká osoba propagována v médiích

Běloši by neměli mít pasy. Mělo by jím být zakázáno cestovat, říká snědá praktikantka jógy a veganka. Televize Vice.com odvysílala reportáž o dovolené od bílých za tisíce dolarů. Na tomto místě je bílým zakázán vstup.

4.6.2018 v 21:03 | Karma článku: 47.20 | Přečteno: 8396 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Lukáš Balabán

Nezasloužený Hilton pro imigranty

Tak mi zase ve facebookovém feedu přistálo video, které je buď zlovolné, nebo až k pláči blbé. Sází totiž na lety ověřenou, starou dobrou lidskou závist.

24.6.2018 v 23:14 | Karma článku: 3.80 | Přečteno: 99 | Diskuse

Robert Troška

Babišova vláda ANO legalizaci homosexuálních sňatků. Důsledek: Adopce dětí homosexuály

Babišova vláda schválila podporu zrovnoprávnění homosexuálních svazků s manželským svazkem. Budou-li následně schváleny poslaneckou sněmovnou, otevírá se cesta k adopci dětí homosexuálními páry.

24.6.2018 v 18:21 | Karma článku: 26.05 | Přečteno: 416 | Diskuse

Jakub Zeman

Nejhorší věcí na MS je jednoznačně video

To bylo všude hulákání přívrženců videa ve fotbale. Prý jak přijde, fotbal bude najednou spravedlivý a bez chyb. Dosavadní průběh MS ve fotbale jasně ukazuje, jakou zbytečností video je a jak se moc se dotyční mýlili.

24.6.2018 v 15:59 | Karma článku: 17.61 | Přečteno: 637 | Diskuse

Marek Trizuljak

''Bez pravdy není svoboda a bez svobody není pravda. A bez obojího není život k žití''

Výrokem Václava Bendy uvádím poznámky o médiích veřejné služby ve vztahu vůči lživé propagandě, která vždy z principu útočí právě na ně.

24.6.2018 v 12:35 | Karma článku: 14.96 | Přečteno: 319 | Diskuse

Prokop Zapletal

Kdo doopravdy rozděluje společnost?

Společnost se stále výrazněji štěpí na dvě nesmiřitelné skupiny. Kavárna hledá viníka v Zemanovi. A proč ne v sobě?

24.6.2018 v 12:16 | Karma článku: 25.05 | Přečteno: 565 |

Najdete na iDNES.cz