Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Povede feminismus k vyhlazovacím táborům?

20. 08. 2017 20:12:30
Feministické argumenty jsou nesmyslné, ale znepokojila mě i forma, jak bývají prosazovány. A míra jakou se řekněme LGBT+ platforma zaklínila v zákonodárství včetně trestního zákona. A jak pro své účely necitlivě zneužívá děti.

Dnes už vím, že feminismus nemá s rovnoprávností žen nic společného (alespoň ten současný). Ani s násilím na ženách nebo znásilněním.

Feminismus se stal součástí politicko-aktivistické agendy LGBT, jakéhosi duhového deštníku sjednocujícího všechny absurdity a nesmysly do jednoho nezapamatovatelného názvu LGBTTQQIAAP.

Zřejmě zjistili, že takovou "zkratku" si málokdo zapamatuje, tak se přejmenovali na LGBTQIA resp. to zkracují na LGBT+ nebo prostě LGBT.

Ta dlouhá "zkratka" asi jen ukazuje naprostou ztrátu racionálního rozumu, pokud očekávali, že tím nějak téma srozumitelně přiblíží ostatním.

Všichni neoliberálové resp. LGBTové nebo feministi to popřou. Popřou všechno. Nejsou ani žádní neoliberálové, neomarxisti ani Nová levice.

Aby nebylo možné vůbec jejich aktivity jakkoliv uchopit. Analyzovat. Brát je v širším kontextu nějakého myšlenkového směru.

Ani politická korektnost neexistuje, jak jsem se dozvěděl z jedné české televizní debaty. Prý si politickou korektnost vymyslel Zeman a spol. jako jakéhosi strašáka. Jestli něco jako politická korektnost existuje, tak je to jen normální lidská slušnost, dodal.

Samozřejmě politická korektnost nesouvisí s feminismem ani LGBT. Takže co to tu vymýšlím za konstrukty? Ano nic nesouvisí s ničím. Ani islám s islámem. Politická korektnost nijak nesouvisí s LGBT aktivisty. Už si i umím představit, jak mi moji syntézu někdo rozporuje.

Tak rovnou vytasím příklad - poměrně nedávná novelizace trestního zákona, doufám, jasně ukazuje, jak neexistující politická korektnost vedla k novelizaci trestního zákona (hanobení pohlavní orientace). V tomto případě ekvivalent pistole u hlavy za sprosté slovo.

Upřímně řečeno už delší dobu, co téma feminismu sleduju, nemám nejlepší míněni o slušnosti jejich zastánců. A rozhodně bych jim nesvěřil děti, protože si neuvědomují, co je to za zrůdnost učit 6 let staré děti odříkávat jejich ideologické texty v různých kampaních, resp. ve školství.

A jejich argumentační linka? Feministky se v propagačních klipech velmi často dušují, jak jsou silné a nezávislé. Kupodivu kolikrát i v tom samém klipu volají po tom, aby někdo jiný za ně něco zařídil, aby se to či ono změnilo.

Není to jediný paradox celé feministické argumentace. Hovořit o své nezávislosti a síle údajně zcela ekvivalentní (ne-li větší!) než je u muže, a pak chtít po jiných, aby za ně něco dělali? Typicky stát co za někým přijde s pistolí u hlavy.

Jako císařovna pyšně se deklamující jako mocná panovnice rozkazující strážím do žaláře uvrhnout chlípného muže, který řekl zakázané slovo. Má čtyři písmena a začíná na "P" a končí na "A".

Mohlo by se to zdát jen jako trochu přemrštěná analogie. Fascinující je, že skoro přesně toto stává pomalu skoro na celém světě realitou. V ČR už byla legislativa uzpůsobena.

Typicky také povídají o rape culture (že je znásilnění kulturně akceptováno) nebo o platové nerovnosti (jevíc se podpořeno z kontextu vytrženými statistikami, kde se porovnávají platy odlišných zaměstnání).

Ale argumenty tu příliš nechci teď rozebírat. Jde mi tu spíš o formu, kterou volí. Zlou, agresivní, totalitní. O ztrátě zdravého rozumu. Jako by to byla nějaká sekta. Většina z nás v ČR se s tím moc nesetkává (kromě dětí pozvolna ve školství), ale LGBT nabývá na moci.

Skutečně si nevím moc dobře představit, jak by se mohlo podařit feministy praštit přes prsty, protože výrazně infiltrovali samotnou státní správu. (Snad leda v ČR máme ještě naději.)

V Kanadě, USA a jiných "progresivních" zemích už nemají šanci na záchranu. V USA je potenciál občanské války, kde LGBT spolu s "anti-rasismem" hraje význačnou roli. Všechno skutečně ten samý kotlík "tolerance" a "lásky". Zastánci nemají proto problém vás fyzicky napadnout. A postrádají sebemenší (a to zdůrazňuji) ochotu na diskuzi nebo respekt k odlišnému názoru.

Mnozí bývalí LGBT aktivisté resp. feministky 1. generace (z dob kdy skutečně bylo potřeba bojovat za rovnoprávnost žen) byli LGBT komunitou atakováni za sebeméně odlišný názor. Těmto odpadlíkům to zpravidla otevře oči, opouští komunitu, a někteří z nich se dostávají do popředí na YouTube a jinde jako odhalovači šílenství tzv. bojovníků za lidská práva (v angl. SJW - Social Justice Warrior).

Například když jedna transgender aktivistka bojovala spolu s dalšími studentkami, aby donutily muže sedat si na močení, a aby měla LGBT komunita právo na vlastní záchod na škole, přesvědčily vedení školy, aby mužský záchod byl předělán na záchod pro ženy. A původní ženský záchod byl nadále záchod pouze pro ženy.

Danou aktivistku to překvapilo, argumentovala s kolegyněmi, že je přece nesmysl, aby muži přišli o svůj vlastní záchod (zjevně tam chodit mohli, ale přišli o mušle, a museli respektovat ženské "zákony"), a přitom si ženy nadále ponechaly svůj výhradně separátní pro sebe.

Když výhradami konfrontovala kolegyně feministky, údajně ji obvinily z šovinismu atd.

Všimli jste si, že jakýkoliv kritik platformy pravdy a lásky je označen za nacistu, šovinistu atd.? Je to modus operandi všude. Zatím jsem neviděl jedinou výjimku, kde by skutečně nebylo nálepkování jediným argumentem.

Tedy ano - tahle žena zažila útok od (pak už) bývalých kolegyň feministek. Ona co si procházela přeměnou svého pohlaví z muže na ženu prý objevila, že feministky jsou jen sekta neuznávající opravdu sebemenší odklon od jednoho názoru.

A tam už argumenty (jestli skutečně berou ženy méně peněz za stejnou práci) jsou úplně vedlejší a setkáváme se tu s děsivým sociálně-psychologickým fenoménem formy sektářství a vymývání mozku.

To nebude o tom, že by ti lidé nebyli inteligentní. Sekty a vymývání mozku (obzvlášť více a více podporováné státem vytvářejíc tak dojem, že jde o něco normálního) mohou zlomit každého. Jakmile odmítají diskuzi o sebemenším aspektu, útočí (slovně i fyzicky) a snaží se omezit svobodu slova, jde o něco děsivého.

Teď už chápu, proč učí 6 let staré děti perverzím. Proč jim vnucují téma znásilnění. Proč jim tak pravděpodobně vytvořili doživotní trauma resp. vymyli mozek.

Podle mě je to něco odporného takhle zacházet s dětmi (na úrovni sexuálního zneužívání). Buď jsou až tak stupidní nebo jsou LGBT/SJW aktivisti vysloveně zlí/posednutí. Nenechal bych se zmást, že bojují za "dobro".

Učili děti mluvit sprostě pro prodej aktivistických triček. Nedám sem slovní přepis, protože by mi pravděpodobně článek iDNES.cz stáhli, že porušuji kodex blogera. Ale jde například o vulgární výrazy soulože, do toho ty děti nutí sexuálně objektivizovat vlastní tělo (6 - 7 let staré děti!!!)

Však posuďte sami kampaň níže (pokud vám to nepřipadá jako odporné zneužití děti a nemáte chuť někoho udeřit, jste pravděpodobně nakaženi):

LGBT nezastupuje většinu lidí a řada gayů, leseb a transgender populace i feministek se od této platformy distancuje

Jde sice dle mého o minoritu (hlučnou a mocnou), ale nezastupují zájmy běžných gayů, transexuálů nebo leseb. Někteří dokonce i aktivně vyjadřují své rozhořčení, protože dnes v době, kdy tyhle věci převážně respektujeme, vám řeknou, že tolerance nestačí. Musíme je respektovat.

Když někdo tvrdí, že není ani gay, ani lesba, ani transexuál, ani transvestita, ale že se mu pohlaví mění z minuty na minutu (gender studies tomu dávají termín gender fluidní), mohu to tolerovat, ale proč bych ho měl automaticky respektovat? Nebo proč bych měl povinně respektovat a oslavovat polyamorous lidi, kteří mají souběžně více partnerů?

Tak když je třeba někdo prostě moc naddrženej, proč si z toho proboha dělá svou identitu? A ještě ji vnucuje jiným? Ať si to má jakkoliv, ale nevnucuje to ostatním, co on má rád v posteli.

Ať si každý říká, co chce, vnímá své pohlaví jakkoliv, ale vím kam slovo "respektovat" míří - měnit zákony, zákazy, vězení, kdo něco poruší. Kdyby celá ta LGBT agenda byla jen myšlenkovou platformou lidí hodně uvažujících o pohlaví, asi bych s celou věcí nikdy neměl problém. Ale mně se to dostalo do hledáčku při obraně svobody slova a svobody obecně stejně jako PATRIOT Act (to je aspoň zapamatovatelná zkratka!) ubírající svobodu lidem podezřelých z terorismu. U LGBT vidím stejné principy. Omezování svobody. To rozhodně můj respekt nedostane.

Jednou tohle skutečně může skončit u vyhlazovacích táborů a vymývání mozku různými nucenými převýchovnými programy pro zbloudilce, které se ostatně už dnes na školách objevují. Ale časem to může být i za pomocí drog, elektrošoků. Ve výsledku každá ideologie co sjede k prosazování silou, bude dost podobná jako ty předchozí totality a jiné kruté režimy. Totalitu můžeme postavit klidně i na vegetariánství. Na tématu už tolik nezáleží. Tihle řeší sexualitu.

Feministka bojující proti postavení nové policejní stanice:

Vytvořila nový mem Hugh Mungus (kdo nezná: http://knowyourmeme.com/memes/hugh-mungus)

Kompilace některých vypečených záznamů feministek (generace "oběti"):

A asi jim nestačilo jedno prznění dětí, tak mají i druhou část:

Sexuální zneužívání je pro děti jistě něco, čím by si měly otevřeně CITLIVĚ procházet pouze, pokud něco takového zažily. Vnucovat téma dětem, které to vůbec nepotřebují vědět, je bezcitnost. Natož je učit nenávidět kluky atd.

Bojovníci za lidská práva se ale bohužel nezastaví před ničím. Či-li vyhlazovací tábory jsou potenciálně na programu později. Všechny totality to tak měly. Není důvod, aby byli výjimka. A každá totalita využívala děti.

Hlasujte ve finále Blogera roku

Autor: Jiří Míka | neděle 20.8.2017 20:12 | karma článku: 34.81 | přečteno: 1654x


Další články blogera

Jiří Míka

Obhajoba útočení na jiné státy aneb proč jsme lepší než jiní

Fakta mohou být sporná, protože v globalizovaném světě máme sice informace z jeho různých koutů, ale jsou často kusé, máme na ně omezený čas a do nějaké míry musíme důvěřovat v jejich pravdivost bez osobního ověření. Nicméně...!

18.4.2018 v 12:44 | Karma článku: 38.93 | Přečteno: 1289 | Diskuse

Jiří Míka

Mezinárodní koalice pokrytců - důkazy chtějí jen zrádci

Martin Stropnický řekl, že hledat důkazy je ztráta času a kolaborace s nepřítelem. Plýtváním času je mandát od RB OSN, čímž lze Trumpův útok na Sýrii považovat za válečný zločin, který Stropnický schvaluje.

15.4.2018 v 15:26 | Karma článku: 43.55 | Přečteno: 2360 | Diskuse

Jiří Míka

Komentář HN se zamýšlí nad tím, proč Rusové jako takoví jsou prostě jiní

Petr Honzejk se v článku "Proč Rusko tak lže a proč mu někteří u nás tak fandí" zabývá prolhaností Ruska. Odpíchl se lamentací, proč nám Rusko lže s vraždou agenta. Nicméně nikdo dosud neprokázal, kdo má vlastně pravdu.

10.4.2018 v 12:42 | Karma článku: 35.81 | Přečteno: 1073 | Diskuse

Jiří Míka

Boris Johnson má máslo na hlavě. Lhal o důkazu, že za útokem jedem stálo Rusko

Před pár dny britská laboratoř Porton Down oznámila, že nebyla, a nebude schopna určit původce jedu Novičok. Britský ministr Johnson nicméně novinářce DW dříve řekl, že mu z Porton Down potvrdili, že původcem je Rusko.

8.4.2018 v 14:01 | Karma článku: 45.21 | Přečteno: 4877 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Johana Kroupová

Smazaný blog - “Requiem za zabitého chlapce” Smrt cestou ze školy a dojdou naše děti domů?

Znovu vkládám poupravený blog. Nejsem tak zapomnětlivá, abych ho vkládala dvakrát, ale smazali mi ho, protože jsem použila jsem slovo vrah.., to se nesmí ani obecně...

22.4.2018 v 20:52 | Karma článku: 27.58 | Přečteno: 969 | Diskuse

Robert Troška

Kardinál Duka: útok na rodinu, předání petice

V rámci převezení ostatků kardinála Berana do Prahy vystoupil kardinál Duka se zásadním projevem, ve kterém popsal útoky na rodinu a další témata. Po projevu v katedrále byla kardinálu Dukovi předána petice na jeho podporu.

22.4.2018 v 19:16 | Karma článku: 28.86 | Přečteno: 750 | Diskuse

Josef Prouza

Děti Shakespearovi už absolutně nerozumí. Přeložil jsem Romea a Julii do internetové řeči

A byla to kláda! Zachovat odkaz velikána Williama, aby mu vůbec mladí rozuměli, byl porod. Trochu jsem i pozměnil děj, aby ho dnešní generace pochopila. A teď jdu na Hamleta. Název: 2B || !2B. (Být či nebýt - pro zaostalé starce).

22.4.2018 v 16:36 | Karma článku: 14.31 | Přečteno: 531 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Zpráva ze zasedání ÚV KSČM

Naší agentuře Hádám se podařilo jako jediné proniknout na první uzavřené povolební zasedání ÚV KSČM po projevu Miloše Zemana na jejich sjezdu.

22.4.2018 v 16:27 | Karma článku: 28.10 | Přečteno: 776 | Diskuse

Hana Šťastná

Od proražených gum k pohnojenému Arabskému jaru

„Kamarádka“ se dala dohromady s mým ex-vyvoleným. Pod záminkou, že mu vytmaví, jak moc mi ublížil, ode mne vylákala číslo jeho mobilu a šup, za měsíc už s ním letěla na Maledivy. Aniž by se mi k té nové lásce a výletu přiznala.

22.4.2018 v 15:28 | Karma článku: 27.33 | Přečteno: 887 | Diskuse

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.