Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Únik e-mailů poradce Clintonové odhaluje mimozemšťany a energii vákua

17. 10. 2016 14:02:00
Poměrně nezvyklý e-mail odhalený přes Wikileaks poradce Podesty a bývalého astronauta Edgara Mitchella hovoří o nutnosti přestat zbrojit ve vesmíru, protože pak nám teprve mohou dát mimozemšťané technologii ZPE.

Nejprve uvedu můj překlad úryvku z e-mailu odeslaným ex-astronautem Edgarem Mitchellem, který naznačuje, že byli už spolu delší dobu v podobném typu komunikace:

Milý Jane,

protože se rozjíždí válčení ve vesmíru, cítil jsem, že by sis měl uvědomit několik faktorů pro námi domluvenou diskuzi přes Skype.

Pamatuj na to, že naši nenásilní ETI (Extraterrestial Inteligence - mimozemské inteligence v češtině) ze zpřátelených míst vesmíru nám pomáhají dostat na Zemi zero point energii.

Nebudou tolerovat žádnou formu násilí armády na Zemi nebo ve vesmíru. Následující informaci napsanou italickým fontem mně poskytla má kolegyně Carol Rosin, která řadu let blízce spolupracovala s Wernherem Von Braunem před jeho smrtí. Carol a já jsme pracovali na Dohodě o prevenci před umísťování zbraní do vesmíru....

Zdroj: https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/1802

Reaganův program Hvězdných válek (v angl. Star Wars) se zaměřil na vývoj zbraní použitelných pro boje ve vesmíru (lasery, jaderný deštník...).

Časem se objevily názory a svědectví, že nesmíme dopustit militarizaci vesmíru. Údajně před tím varoval už raketový fyzik Wernher von Braun, svého času šéf NASA. Předtím pracoval mimochodem pro nacisty, jenže USA skrze projekt Paper clip převezlo stovky nacistických vědců do USA.

Ale pokud měl tyto pacifistické názory, tak to byl asi dobrý nácek. Někdy holt jako vědec asi nemáte moc na výběr a ani za komunismu tu nebylo snadné si hrát na hrdinu. Jde asi o to se nenechat příliš unést jak tomu bylo u Mengeleho. Kdo ví, jestli i toho si USA nepřevzali, protože oficiálně se ztratil.

Nicméně nacistický výzkum pokročilých pohonů byl údajně převzat Američany. Byly to létající lodě ve tvaru talířů. Řada pozorování UFO jsou zřejmě pozemská technologie.

A teď se podržte. Bývalý kanadský ministr Hellyer obrany tvrdí, že i mnoho dnešní moderních technologii jako jsou lasery, tranzistor (předtím jsme měli jen elektronky), kevlar, optická vlákna, internet pochází z analýzy havarované kosmické lodi. Když to říká ministr obrany, tak to nemusí být nutně pravda, ale přece jen to tomu dodává určitou váhu.

Hellyer tvrdí, že k tomuto závěru došel na základě diskuzí s některými lidmi z kanadské a americké administrativy a armády. Hlavně ho také prý zaujala kniha Phillipa Corsa, což byl vysoký důstojník Pentagonu, který toto všechno napsal ve své knize "The Day After Roswell". Novinářům opakovaně připomínal, že byl vysokým důstojníkem, který měl na starosti jaderné zbraně. Důvěřovalo se mu s jadernými zbraněmi, tak bychom možná měli uvážit, že to skutečně může být pravda.

Ještě je možnost, že jeho kniha je ve skutečnosti psychologická hra armády neboli vojenská propaganda. Může to být zčásti pravda a zčásti zkombinované s matoucími informacemi.

Zaujalo mě nedávno také tvrzení, že v Roswellu ve skutečnosti nehavarovala mimozemská loď, nýbrž že šlo o vojenskou experimentální technologii, kde se pro roli pilotů používali trpaslíci a jiní postižení lidé z ústavu. To byla prý totiž praxe Mengeleho - používat tyto postižené lidi z ústavů, kteří když zmizí, nebudou nikomu chybět. Malá těla, které svědkové popisovali, mohla být tedy tito trpaslíci, a když svědkové později četli v novinách, že tam měla havarovat loď mimozemšťanů, mohli nabít dojmu, že to byli mimozemšťani pro jejich malý vzrůst.

Pro armádu tehdy a dnes dokonce může být lepší, pokud si myslíme, že tam tutlají havárii mimozemšťanů než rozmáznout etický rozměr používání postižených lidí pro experimenty.

Ve skutečnosti pokud jdeme po oficiálních vyjádření - čistě jen oficiálních vyjádření v tématu UFO a mimozemšťanů, pak toho najdeme mnoho už od 50. let minulého století.

COSMIC TOP SECRET

A Filip Corso stejně jako Podesta jsou pak jedni z mnoha insiderů, kteří o tom hovoří veřejnosti a médiím.

Astronaut Edgar Mitchell, šestý člověk na Měsíci, je už delší dobu známý svým tvrzením, že stát existenci mimozemšťanů tutlá.

Podesta na svém Twitter vloni napsal, že za své největší selhání roku 2014 považuje, že se mu nepodařilo odtajnit spisy kolem UFO. Clintonová slíbila, že pokud bude zvolena prezidentkou, pak by v tomto směru podnikla kroky. Mně to teda přijde spíš jako předvolební tah, ale tomu Podestovi bych to věřil. Původně ho prověřením UFO pověřil kdysi Bill Clinton. Podesta o tom hovořil ve své knize, jak se mu to bohužel nepodařilo.

Mimochodem podobný slib učinil bývalý prezident Jimmy Carter, který měl odtajnění záležitostí kolem UFO jako hlavní bod jeho prezidentské kampaně. Později se nechal slyšet, že bohužel zjistil, že to nejde. Jsou jakési silnější mocenské síly, kterou jdou zcela mimo tradiční vládní strukturu. Informační utajení na principu "Need To Know" poskytuje informace jen těm lidem, který je potřebují vědět, a jen do té míry, do jaké potřebují být do situace zasvěceni, aby mohli dělat svou práci. (Nejrozsáhlejší oficiální projekt tohoto typu byl Manhattan projekt výroby atomové bomby).

V NATO funguje utajení s označením "COSMIC TOP SECRET" (viz. i stránky našeho Národního bezpečnostního úřadu). To je údajně jedno z nejvyšších utajení fungujících v rámci aliance NATO. Někteří údajní insideři tvrdí, že tam spadají i mimozemšťani a související tajné technologie.

Skrýtá utopie

Tou technologií může být zdroj energie zvaný Zero Point Energy (zkráceně ZPE - v češtině by se dalo asi nejlépe přeložit jako energie vákua - energie bodu nula, název vychází z energie přítomné i při teoretické teplotě absolutní nuly).

ZPE je teoretický zdroj energie, který oficiálně zkoumá NASA. Pokud bychom měli ZPE, tak bychom mohli realizovat warpový pohon (pomocí Alcubierovy časoprostorové bubliny), který pro svůj provoz potřebuje ohromné množství energie. NASA na warpovém pohonu pracuje, ale právě zdroj energie je ten hlavní zádrhel.

Je tedy teoreticky možné, že tajná síť stínové vlády ve spolupráci s vojenskými kontraktory už tyto technologie dávno vlastní, a normálně si lítají po naší hvězdné soustavě jakoby nic.

Tyto technologie je navíc možné použít pro fingovaný útok mimozemšťanů. Až nás omrzí teroristi Welnher von Braun údajně řekl, že dojde k fingovanému útoku mimozemšťanů, který rozjede ohromné zbrojení pro boj ve vesmíru. Když vidíme jak vznikají i dnes virtuální události na základě pár indícií, tak pokročilé lodě létající na obloze mohou dozajista vytvořit patřičný efekt.

Proto ano, souhlasím s Edgarem Mitchellem, že cestou je určitě ukončit válčení/zbrojení (nejen) ve vesmíru. Nejen kvůli potenciálním mimozemšťanům a technologiím, ale pro nějaké kloudné přežití lidstva. Kdyby se technologie namísto válek využívali k mírovým účelům, tak je tu nebe na Zemi.

Samozřejmě není opět překvapením, že České televizi tyto e-maily zas nějak unikly, i když já jen s přístupem k internetu, jsem se o tom dozvěděl.

Nutno uvážit, že Podesta je velmi respektovaný politik a poradce prezidentů. Opět to tomu dodává kredibilitu. Podobně ten astronaut. Ten by o tom taky mohl něco vědět. Hlavně když se říká, že kdyby tajili ufony, tak by se to utajit nepodařilo. Ano, nepodařilo, vždyť o tom on a jiní astronauti hovoří.

ZPE energie je údajně schopna poskytnout tolik energie, že by šlo během sekundy vysušit všechny oceány na Zemi. Kdyby náhodou někdo chtěl teda zrovna tohle.

Já bych šel do warp pohonu:

Vojensko-průmyslový komplex

Lidé hovořící o tzv. vojensko-průmyslovém komplexu bývají považování za konspirační teoretiky, protože slušný člověk si takový termín nebere do pusy. Kdo ho ale použil první? Prezident Eisenhower v novoročním projevu. Média tím tehdá zmátl. Důrazně ve svém projevu varoval před nebezpečím propojení armády a průmyslu, vytrácení transparentnosti, a výslovně řekl, že je tím ohrožena demokracie. Když vám korporace dělají utajované technologie, vše je poháněno zisky na výrobě zbraních a začne to ovlivňovat politiku země.

Tato spolupráce Pentagonu s polovládní DARPA, resp. konkrétním korporacemi jako Lockheed Martin totiž umožňuje skrýt technologie i před NASA. Je to zcela neprůhledné.

Teď zpět jak vojensko-průmyslový komplex zjevně brání skutečnému posunu lidstva dál. Mnoho problémů vzniká kolem omezených zdrojů. Ale nejde jen o to. Koexistence s mimozemšťany nám může otevřít nové pohledy na sebe sama.

Mimochodem do této sféry patří i hra Pokemon GO a Ingress. A Google Maps. Ty byly vyvíjen státem financovanou výzkumnou firmou InQTel. Rozsah moci korporací nám asi teprve pozvolna začíná docházet a že potřebujeme větší transparentnost v jejich spolupráci s administrativou států. Hlavně co se týče utajovaných projektů, ke kterým politici a ani vysocí šéfové tajných služeb nemají přístup.

Mám dojem, že oné technologické singularitě stejně tak nebo tak neunikneme a i normální výzkum nás postupně posune do sci-fi rozměrů. Nicméně měli bychom dát pozor, aby se tomu do cesty nepostavila nějaká válka, která odvede pozornost úplně jinam. A to je zřejmě plán. Rozpoutat světový konflikt, kde můžou vytáhnout nějaké šílené nové zbraně, a lidi pak budou mít už jiný starosti.

Zdroje k tématu:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1685146-zemrel-astronaut-mitchell-sesty-clovek-na-mesici-podle-ktereho-ufoni-navstivili-zemi

http://vesmir.stoplusjednicka.cz/zemrel-edgar-mitchell-sesty-clovek-ktery-se-prosel-po-mesici

https://www.scientificamerican.com/article/war-in-space-may-be-closer-than-ever/

http://cool.iprima.cz/clanky/star-trek-v-realu-nasa-chce-vyuzit-nadsvetelny-pohon

https://www.youtube.com/watch?v=n3e0hgwKU5k

http://us.blastingnews.com/news/2016/05/hillary-clinton-makes-a-campaign-promise-concerning-space-aliens-00915155.html

Autor: Jiří Míka | pondělí 17.10.2016 14:02 | karma článku: 20.80 | přečteno: 1369x

Další články blogera

Jiří Míka

Je v pořádku být bílej?

Skupina trollů měla nalepit na sloupy prostý nápis "Být bílý je OK" jako past pro bojovníky za lidská práva. Ti se včetně médií okamžitě chytli a označili toto tvrzení za nacistické. Takže není v pořádku být bílý?

5.11.2017 v 21:43 | Karma článku: 45.39 | Přečteno: 6801 | Diskuse

Jiří Míka

Nový seriál Star Trek: Diversity se většině fanoušků nezamlouvá

Tak to konečně přišlo. Po dlouhých letech nový Star Trek seriál. Ale zdál se být odbočením od tradice. Potemnělý, žádná sympatická postava a pokažení Klingoni. Výkřik Klingonů měl ale být inspirován heslem volební kampaně Trumpa.

19.10.2017 v 18:17 | Karma článku: 21.95 | Přečteno: 712 | Diskuse

Jiří Míka

Bojovnictví za lidská práva je podle mě psychická choroba, ne nutně politický směr

V řadě článcích na blogu jsem se zamýšlel nad absurditami kolem bojovníků za lidská práva, než se mi začal upevňovat dojem, že tu nejde o IQ nebo nějaký vrozený typ osobnosti, ale že jde o psychickou chorobu.

13.9.2017 v 15:38 | Karma článku: 39.91 | Přečteno: 2110 | Diskuse

Jiří Míka

Bílé ženy se dostaly na hledáček Black Lives Matter v seznamu doporučení bílým

Chanelle Helm, vedoucí Black Lives Matter v Louisville, napsala 10 doporučení bělochům. Vyzývá tam bělochy, aby předali svůj majetek "černým nebo hnědým". Bílé ženy označila za komplice rasistů.

23.8.2017 v 22:56 | Karma článku: 40.05 | Přečteno: 2530 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Kábrt

Mohou být zvířata svobodná?

Každý život probíhá pod rozličnými tlaky. Ve vzdorování některým tlakům se lidé občas vnímají jako svobodné bytosti. Mohou být svobodná i zvířata? (OSaU 1)

25.11.2017 v 7:08 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 57 | Diskuse

Vladimír Havránek

Zpověď až na samotnou dřeň.

Vrcholový fotbal je dnes, pokud se týmu daří i v Evropských pohárech, zlaté prasátko. Tomu odpovídají i milionové odměny za účast v pohárech. Hráči na to v mnoha případech nejsou připraveni a je snadné překročit hranici.

24.11.2017 v 19:14 | Karma článku: 11.09 | Přečteno: 361 | Diskuse

Jaroslava Indrová

Pro koho jsou víceletá gymnázia?

Příslušné instituce se stále častěji zamýšlejí nad samou podstatou víceletých gymnázií. Masivní odchod chytrých dětí ze základních škol, „kastování“ dětí, zhoršující se výsledky – to vše vyvolává diskuse.

24.11.2017 v 19:11 | Karma článku: 23.28 | Přečteno: 790 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Nahustit pneumatiky v Ústí nad Labem? Úkol téměř nadlidský!

Možná to znáte sami. Máte malý problém a myslíte si, že to rychle vyřešíte. Ale ono se to prostě nějak zadrhne, nebo co. A jak z toho pak ven?! Tak tohle potkalo mého přítele s kompresorem v Ústí nad Labem...

24.11.2017 v 19:02 | Karma článku: 16.26 | Přečteno: 458 | Diskuse

Lubomír Stejskal

K masakru na Sinaji

O hrůzostrašném teroristickém útoku v sinajském městě Bir Al Abd jsem se dozvěděl za zvláštních okolností. Přišel k nám po vyučování desetiletý vnuk Tom, s nímž už léta jezdíme do Egypta na dovolenou.

24.11.2017 v 18:23 | Karma článku: 23.33 | Přečteno: 656 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.