Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 8. dubna 2020 Ema

Okultismus

30. 07. 2008 12:08:30
Zatímco veřejnost je ponechána v polemikách, zda existuje nějaký Bůh nebo něco za hranicí naší známé třírozměrné reality a kauzality, tak Stavitelé a jiné kulty používají různé symboly a zřejmě věří, že tyto symboly mají nějakou moc.

Jakou moc říkáte?

Například tu námi manipulovat na té nejbazálnější úrovní, kterou si nestihneme ve zlomku sekundy ani uvědomit. Z mé zkušenosti jsem byl v minulých letech v řadě případech velmi překvapen, protože věci, které zněly neuvěřitelně nebo nepravděpodobně jsem pak zjistil, že jsou skutečně pravda.

A ocitl se v situaci, kdy většina ostatních tomu implicitně (jakože defaultně) nevěří. Člověk může hovořit o Skull and Bones či Bohemian grove a stejně jako já předtím i oni jsou jakoby zakletí, protože je to podle nich nemožné a možná právě proto, že jsme začarování těmi symboly a rituály. Záře Sochy svobody nám zaslepuje mysl a nejsme schopni to ani vidět?

Protože já si svého času myslel, že stejně tak Svobodní zednáři jsou jen nějaký mýtus. Netušil jsem, že nejenže existují, ale mají i své webstránky.

Členství politické, byznys a mediální elity v obskurních okultisticky uměleckých spolcích jsem myslel, že je naprostý nesmysl a přehnaná paranoia. Člověk v té chvíli netuší, že o tom sám George Bush píše ve své autobiografii, že je členem Skull and bones, Bratrstva smrti. A jako symbol mají pirátskou vlajku a číslo 322.

Jak se člověk může moci dozvědět pravdu, když ani není ochoten uvěřit základním faktům, které ani nikdo nepopírá (kromě některých diskutérů na internetu)? V reálném světe to nikdo nepopírá.

Spíš je vhodnější a věcnější otázkou, co přesně znamená ono každoroční červencové představení v Bohemian Grove, kde se schází Bohemian club, prominentní tajný spolek, který je podobně hlídaným tajemství jako Bilderberg group (ani ne tak jejich existence jako předmět činnosti). Je ceremonie "Cremation of care" skutečný pohanský rituál nebo je to jen velmi nezvyklé představení? Jaký to má význam a proč právě rituální obětování člověka jeho upálením?

A proč to nezajímá novináře, dokonce ani bulvární plátky jako je Blesk?

Uváděl jsem tu televizní reportáže z roku 1989 od ABC News a NBC a v obou těchto raritních případech zájmu médií byli ochrankou vykázáni pryč. Ochranka Bohemian grove v tom byla neoblomná a neochotná, o tom jakkoliv diskutovat, a vykázala reportéry těchto televizí pryč. POUZE PRO ČLENY!

Fakta jsou taková, že všechno co jsem tu napsal o Bohemian grove jsou čistá fakta, kde nejenže Bohemian grove existuje, ale dokonce je pravda i to ostatní - ten rituál a "jakoby" upálení člověka. Bohemian club sám zveřejnil fotografii z tohoto rituálu. Ta ukazuje přesně to samé, co bylo také zachyceno skrytou kamerou Alexem Jonesem někdy koncem 90tých let.

Tedy pokud symboly mohou způsobovat resp. dopomáhat tomu, že člověka takovéto věci ani nezajímají, pak opravdu účel mají.

Protože zatímco se veřejnost dohaduje, jestli je posmrtný život, tak v pozadí našeho světa mohou operovat různí čarodějové a mágové světa, ve který mi nevěříme, a o to jsme vůči nim zranitelnější, protože tak mohou s námi manipulovat. Například Alisteir Crowley, přítel zakladatele Scientologie/Dianetiky. Není také zajímavé jak přívětivý je náš euroatlantický systém vůči Scientologii? Já nejsem pro zákazy, ale ten nezájem proniknout do toho jejich tajemství je fakt zvláštní. Většině lidí je tahle sekta k smíchu, ale Tom Cruise je jeden z jejich nadšených členů. Sekta scientologů stejně jako Hnutí grálu, Skull and bones, Svobodní zednáři.... má mezi sebou prominentní členy společností a přitom si potrpí na hodně starých zvycích a naukách - okultismu.

Okultismus

Rád bych pomohl objasnit slovo "okultismus" a tak nějak ho demystifikovat, protože toto slovo prostě značí nauku, která je skrytá - tajná. Jen pro zasvěcené skrze stupně zasvěcování. Těch skrytých znalostí je tolik oblastí, že toto označení je pak velmi nekonkrétní.

Samozřejmě když nevěříte, že taková nauka (Kabala) vůbec existuje, pak se to tají ještě mnohem líp.

Možná tato nauka nebyla vždy tajná, ale došlo k tomu někdy v minulosti, kdy zmizela z veřejného povědomí. Zajímavé jsou aktivity Adolfa Hitlera, který se skoro více než válkou zabýval mystérii a podnikal prapodivné výpravy na jejich základě. S tím souvisí i tým svých lidí, které vyslal do Tibetu. Je možné, že tato okultní nauka byla v průběhu minulých staletí znovuskládána tak jak byla někde uložena kvůli pádu Atlantidy, o které taky nevíme, jestli vůbec existovala, prestože byly získány fotografie evidentních staveb na mořském dnu (Washington post, rok 2002 * ). Proč by nemohla.. nebo už předtím co s pamatujeme zde už jen pobíhali dinosauři? Je opravdu možné, že Atlantida existovala, a byly Platónem a jinými zasvěcenci (těmi co si vzájemně ty informace sdělují) tyto znalosti postupně rekonstruovány?

Možná bylo usouzeno, že běžný člověk by neunesl tíhu pravdy, a proto je svět moudře řízen a různými správnými zásahy manipulován z pozadí a vše je rituálně posvěcováno různými symboly rozsetými po světě.

A je stejně tak možné, že se toto zvrhlo, a tajná nauka začala být zneužívána k získávání moci v kombinaci s černou magií a satanismem. Kontaktování bytostí/démonů.

Vymýšlim si? Svobodní zednáři zcela prokazatelně vykazují zájem o éru starého Egypta a Babylonu, zabývají se Svatými grály a podobnými věcmi - to není ten šálek kávy, na který jsme my, co platíme daně, zvyklí.

Satanismus je zřejmě jen jeden aspekt z celé mozaiky okultismu, ale satanistické kulty opravdu existují. Nemyslím tím teď satanisty, kteří to berou jako filozofii "dělej si co chceš", ale ty co to berou duchovně ten satanismus a vědomě praktikují černou magii, různé obřady, rituály. Je tedy možné, že rituál Cremation of care v Bohemian grove je tento případ? Dociluje se něčeho tím, že je tam na oltáři hraně upálen člověk pod obrovskou kamennou sochou Sovy? Není to minimálně zajímavé, že má tolik důležitých lidí světa takový druh zábavy? Je legální o tom hovořit a vyzvídat se po účelu a smyslu tohoto představení? Je to naprosto mimo dohled a není ani možné pro nikoho (ani policii) ověřit, jestli je to opravdu jen hrané upálení nebo upálení skutečného člověka. Je to klub tak důležitých lidí, že nikdo radši ani nechce věřit, že nějaký Bohemian grove vůbec existuje.

Mě nenapadá nic zvláštnějšího... snad jen to, že tohle skoro nikoho nezajímá.. to ještě zvláštnější.http://www.washingtonpost.com/ac2/wp-dyn?pagename=article&contentId=A3507-2002Oct9¬Found=true
http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?file=/chronicle/archive/2002/10/12/MN55869.DTL

In Cuban Depths, Atlantis or Anomaly?


Images of Massive Stones 2,000 Feet Below Surface Fuel Scientific Speculation
By Kevin Sullivan
Washington Post Foreign Service
Thursday, October 10, 2002; Page A25

HAVANA – The images appear slowly on the video screen, like ghosts from the ocean floor. The videotape, made by an unmanned submarine, shows massive stones in oddly symmetrical square and pyramid shapes in the deep-sea darkness.

Sonar images taken from a research ship 2,000 feet above are even more puzzling. They show that the smooth, white stones are laid out in a geometric pattern. The images look like fragments of a city, in a place where nothing man-made should exist, spanning nearly eight square miles of a deep-ocean plain off Cuba's western tip...

The discovery immediately sparked speculation about Atlantis, the fabled lost city first described by Plato in 360 B.C.. Weinzweig and Zelitsky were careful not to use the A word and said that much more study was needed before such a conclusion could be reached.

But that has not stopped a boomlet of speculation, most of it on the Internet. Atlantis-hunters have long argued their competing theories that the lost city was off Cuba, off the Greek island of Crete, off Gibraltar or elsewhere. Several Web sites have touted the ADC images as a possible first sighting.

Among those who suspect the site may be Atlantis is George Erikson, a California anthropologist who co-authored a book in which he predicted that the lost city would be found offshore in the tropical Americas.

"I have always disagreed with all the archaeologists who dismiss myth," said Erikson, who said he had been shunned by many scientists since publishing his book about Atlantis. He said the story has too many historical roots to be dismissed as sheer fantasy and that if the Cuban site proves to be Atlantis, he hopes "to be the first to say, 'I told you so.' "

Manuel Iturralde, one of Cuba's leading geologists, said it was too soon to know what the images prove. He has examined the evidence and concluded that, "It's strange, it's weird; we've never seen something like this before, and we don't have an explanation for it."

Iturralde said volcanic rocks recovered at the site strongly suggest that the undersea plain was once above water, despite its extreme depth. He said the existence of those rocks was difficult to explain, especially because there are no volcanoes in Cuba.

He also said that if the symmetrical stones are determined to be the ruins of buildings, it could have taken 50,000 years or more for tectonic shifting to carry them so deep into the ocean. The ancient Great Pyramid of Giza in Egypt is only about 5,000 years old, which means the Cuba site "wouldn't fit with what we know about human architectural evolution," he said. [emphasis added]

Autor: Jiří Míka | středa 30.7.2008 12:08 | karma článku: 17.74 | přečteno: 4258x

Další články blogera

Jiří Míka

Demokrati mlátí novináře a stěžují si na svobodu slova

Novinářka Petra Procházková fyzicky napadla novináře Sputniku. Rozlícení demokraté zas V. Klause vyháněli pryč z Národní třídy a teď naši politici napsali výzvu americkému kongresu, aby dotlačil sociální sítě k cenzuře.

4.1.2020 v 11:00 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 1388 | Diskuse

Jiří Míka

Jaké je vlastně poselství Gréty Thunberg? A co na to zmíněná věda?

Nedávno byla na ČT v 168h reportáž o Grétě Thunberg.. víceméně na téma, proč jsou na ni prý útoky, a jestli jsou oprávněné.

17.10.2019 v 12:21 | Karma článku: 45.49 | Přečteno: 7844 | Diskuse

Jiří Míka

500 vědců koncem září vyzvalo OSN, aby byla uspořádaná vědecká debata o klimatu

Do zblbnutím nám média předkládají apel Grety, aby jsme poslouchali vědce. Během klimatického sumitu se jich ozvalo 500 v apelu adresovaném OSN. Tvrdí, že není žádná hrozba, a volají po uspořádání vědecké debaty.

3.10.2019 v 0:04 | Karma článku: 37.95 | Přečteno: 1408 | Diskuse

Jiří Míka

Je dobré furt strašit děti?

Už jako děti jsme zažili řadu tradičních mýtů... Vánoce, Velikonoce, svatý Mikuláš, kde jsou děti seznámeny s různými koncepty. Děti mají teď Globální oteplování nebo vlastně Klimatickou změnu. Ne je to nejnověji klimatická krize.

25.9.2019 v 14:26 | Karma článku: 22.04 | Přečteno: 630 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jiri Machotka

Plán A, B, C, D

Metody tvorby strategie v prostředí se značnou měrou nejistoty pro plán či plány zvládnutí epidemie.

8.4.2020 v 0:07 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 27 | Diskuse

Stisk Studentský deník

Manželství pro všechny podporuje většina Čechů, o návrhu zákona poslanci stále nehlasovali

Dvacetiletá Tereza Kuchařová plánuje svatbu se svou snoubenkou. Žijí spolu v Rakousku, kde od roku 2019 mohou homosexuální páry uzavřít manželství. V Česku to ale zatím možné není.

7.4.2020 v 20:24 | Karma článku: 5.23 | Přečteno: 469 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Slovo člověka, kterému můžeme věřit

Vzpomínáte na Anatolije? Anataloje Ščaranského? Otázka spíše pro ty z nás, kdo jsou údajně víc ohroženi koronavirem. Pro seniory. O kom je řeč? Za sovětské diktatury byl vězněm svědomí, též vězněm Sionu.

7.4.2020 v 19:25 | Karma článku: 15.12 | Přečteno: 380 | Diskuse

Libor Čermák

"Čermáka nečtu! Stačí, co jsem se o něm dozvěděla v diskuzích!"

Také posuzujete autora článku jen podle toho, co píše přímo on? Anebo dáváte přednost drbům a fake news, co o něm "vyprodukuje" někdo jiný na internetu? Pokud jste druhá varianta, tak vás musím politovat.

7.4.2020 v 18:54 | Karma článku: 30.68 | Přečteno: 778 |

Jan Ziegler

Smrt generála Vojcechovského je i Koněvovým zločinem

Byl to hrdina, pocházel z ruské šlechtické rodiny, svůj osud však později spojil s Československem. Sergej Vojcechovský zemřel před 69 lety v sovětském gulagu v Ozerlagu. Hanba Benešovi!

7.4.2020 v 18:37 | Karma článku: 23.68 | Přečteno: 465 | Diskuse

Schillerová: Podpora OSVČ bude plošná, podmínka poklesu příjmů zmizí

Ministryně financí Alena Schillerová chystá po tlaku ze strany živnostníků výrazné zmírnění podmínek pro přiznání...

Služba kontroluje práci z domova. Jejímu výrobci lidé spílají

Koronavirus ji firmám vnutil, jenže mnohé firmy mají pocit, že kvůli práci z domova ztrácejí nad pracovní silou dohled....

Páté zvláštní poselství za 68 let vlády. Alžběta II. promluvila o koronaviru

Britská královna Alžběta II. (93) v neděli promluvila k veřejnosti. V předtočené nahrávce zdůraznila nutnost sebekázně...

Obchody zůstanou na pomlázku zavřené. Řetězce nevyužily stavu nouze

O Velikonočním pondělí zůstanou supermarkety zavřené a budou se tak držet zákona, který platí v běžných dobách. V...

Vznikne generace superšetřílků? Koronavirus možná změní návyky lidí

Pandemie COVID-19 by podle analytiků do budoucna mohla značně proměnit světovou ekonomiku. Lidé podle nich nejspíš...