Bývalý italský prezident tvrdí,že 11.září je podvod

3. 03. 2008 21:25:42
Oficiální verzi zpochybňuje mnoho význačných osob. Postupem času se jejich počet zvětšuje. Přesto pro skeptiky je to mimo rámec racionálního uvažování. Takže tolik lidí propadlo duševní chorobě?
President Francesco CossigaPresident Francesco Cossiga

Zajímavé je,že Francesco Cossiga, italský exprezident (1985-1992) se takto v italském tisku vyjádřil už v listopadu loňského roku (zdroj ), kdy o tom zároveň informovala alternativní média zatímco světové agentury se rozhodly tuto informaci ignorovat,opět. Dle jeho slov si, ze byl 11. zari podvod, uvedomuji i vsichni ve zpravodajskych sluzbach. Cossiga sve pochyby vyjadril uz v roce 2001.

Obecně se média snaží marginalizovat míru těchto pochybností,vytvářet dojem,že jde o malou hlučnou minoritu navzdory tomu,že těchto lidí jsou miliony ze všech sociálních skupin,od policistů,hasičů,detektivů,agentů FBI,CIA, rodin pozůstalých po obětech,hollywoodské herce (naposledy pred tydnem herecka nyni ocenena Oscarem za nejlepsi herecky vykon , take mimo jine vyhrala Ceskeho lva, dale Charlie Sheen, Martin Sheen, David Lynch, Jessy Ventura, Sharon Stone a dalsi) po ministry (britske, nemecke, kanadske,..) a jine politiky (naposledy koncem roku 2007 usporadal japonsky poslanec v parlamentu promitani a prednasku o jeho pochybach o oficialni verzi) , prezidenty fyziky, stavebni inzenyry, filozofy, psychology, vedce NASA, vojaky, piloty (dopravnich i armadnich letadel) .... jen vyznacnych osobnosti ze vsech techto sfer jsou stovky... na internetu muzete najit katalogy, kde jsou strukturovane vypsani vsichni pod sebou s podrobnostmi, je to opravdu uctihodny seznam.

Tvrdí se,že toto zpochybňování oficiální verze je neúctou k pozůstalým, a přitom právě pozůstalí se výrazně v kon. teoriích angažovali,dokonce natočili dokument 911 Press For Truth(ceske titulky) . Spíš je tedy neúcta jejich volání po novém vyšetřování ignorovat.

Jsou to všechno blázni? Nejde o to muset té konspirační teorii věřit, ale že podle některých je vůbec o něčem takovém uvažovat ostudné, přestože USA již v minulosti podobnou věc menšího rozsahu plánovaly(operace Northwoods). Tyto úvahy se pak nesou v čirém pragmatismu.

Ad Northwoods:

preklad clanku ABC News z roku 2001

http://www.sckpkarvina.estranky.cz/clanky/skudci-kubanske-revoluce/operace-northwoods---fikce-_

puvodni clanek

http://abcnews.go.com/US/story?id=92662

Mě tento vzrůstající počet osobností otevřeně vyjadřující své pochyby utvrzuje v tom,že nejsem blázen. Naopak je normální,že masová média např. cenzurovala přiznání jednoho ze spoluspiklenců,že se podílel na atentátu na Johna Kennedyho??? Tento člověk, E. Howard Hunt , je zároveň jeden z aktérů souzených v aféře Watergate,což byla konspirace sahající až k prezidentovi. Je normální jeho svědectví ignorovat?

Je stejně tak normální ignorovat svědectví bývalého prezidenta? Ten v roce 1990 promluvil i v jiné záležitosti, na které se sám podílel jako spoluzakladatel,a to o operaci Gladio .

Gladio byl projekt NATO, který po 2. světové válce nacisty (namísto jejich potírání) verboval do teroristických skupin, které financoval, vyzbrojoval, aby figurovaly jako představitelé veřejných hnutí odboje, prováděly sabotáže,atentáty a v neposlední řade tzv. false flag operace (tj. teroristické útoky přisuzované v médiích nekomu jinému než kdo je ve skutecnosti provedl)

Jednotky Gladio byly přítomné ve všech zemích Evropy vcetne neutrálních zemí. V roce 1990 byla existence Gladio provalena na veřejnost a EU přijalo rezoluci dožadující se vyšetřování, ke kterému ale zatím nedošlo. Melo to asi tak stejný dopad jako odhalení tajných veznic CIA, státy nic nevyšet rují, takže tyto jednotky tu klidn e mohou operovat dodnes.

Reference: BBC , BBC .

Každopádne Gladio a jeho false flag operace jsou přesne téhož typu, který je přisuzován 11.září. Opet další příklad skutecné podvratné cinnosti v jejiž svetle se 11.září jako insidejob jeví jako opakování té samé podvratné filozofie, která tu byla prokazatelne v minulosti v t chto projektech.

Shrnuto(fakta z minulého století):
- USA v 60tých letech plánovala (operace Northwoods) zabíjení vlastních obcanu, potopení vlastní lodi, sestrelení dopravního letadla jakožto false flag operaci, která měla svést vinu na Kubánce,aby měli podporu verejnosti pro válku

- NATO za podpory financování ze strany CIA formovalo ex-nacisty k false flag operacím vcetne zabíjení civilistu, atentatum...

To nedokazuje, že 11. září byl podvod, ale že ho jako podvod uvažovat je zcela mezích uvažování těchto stratégu. A hlavne ona snaha manipulovat s verejností vlastnorucne vyrobenými událostmi.

Neni tedy divu, ze italsky prezident jako spoluzakladatel Gladio, se v souvislosti 11. zarim vyjadril jak se vyjadril, protoze sam vi, jak velke manipulace byly rozsirenou praxi.

Autor: Jiří Míka | pondělí 3.3.2008 21:25 | karma článku: 22.95 | přečteno: 4934x

Další články blogera

Jiří Míka

Zastánci Istanbulské úmluvy lžou nebo jde jen o klamání veřejnosti?

Předsedkyně České ženské lobby tvrdí, že Istanbulská úmluva jen konstatuje nervovnost mužů a žen. Jenže to není pravda. Úmluva toho konstatuje mnohem víc. Úmluva údajně nemá za cíl ani měnit školní osnovy, což je opět nepravda.

13.10.2018 v 19:20 | Karma článku: 41.45 | Přečteno: 2777 | Diskuse

Jiří Míka

Hvězdné války: Poslední z Jediů - za velkou kritiku mohou ruští agenti Putina

Původně jsem myslel, že se k tomu vyjadřovat nebudu, ale vědecká studie mající prokazovat, že nadměrnou kritiku posledních Hvězdných válek způsobili "ruští trollové" je blábol takového zrna, že mi to nedá.

7.10.2018 v 21:45 | Karma článku: 25.20 | Přečteno: 1344 | Diskuse

Jiří Míka

Za balení ženy ve městě může hrozit pokuta až 750 Euro na místě?

Tzv. catcalling zákon (z anglického termínu pro hvízdání na holky nebo ženě říkat komplimenty "jsi kočka") byl v srpnu úspěšně schválen ve Francii.

6.9.2018 v 20:46 | Karma článku: 29.97 | Přečteno: 1589 | Diskuse

Jiří Míka

Ženy by měly pracovat max 34 hodin v týdnu za stejné peníze, rozhodli vědci

Například Australská národní univerzita odhalila, že ženy trpí vyhořením, pokud pracují celý týden. Oproti mužům se totiž musí starat o rodinu, domácnost, vlastní zdraví a vztahy. Oproti mužům - ti stresem z práce netrpí.

19.8.2018 v 18:07 | Karma článku: 22.09 | Přečteno: 969 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Daniel Haslinger

Co se to v Izraeli zase děje?

Izraelská armáda IDF v pondělí a v úterý podníkla řadu masivních leteckých náletů na pásmo Gazy, ovládané militantním palestinským hnutím Hamás. Jednalo se o reakci na stovky raket vypálených z Pásma Gazy na Izrael během pondělí.

13.11.2018 v 20:11 | Karma článku: 28.46 | Přečteno: 718 | Diskuse

Jiří Anderle

Kauza a Češi jako banda hysterických vemen

Babiš shodou okolností, aniž by chtěl, ukazuje na národ hlupáků což tu část, která je potrefená běsí.

13.11.2018 v 20:03 | Karma článku: 32.33 | Přečteno: 1592 | Diskuse

Jan Zíma

Kdo si ještě kopne do Andreje Babiše ?

Dnešní odpoledne se českými i světovými médii prohnala smršť informací o synovi předsedy vlády. A byly úsměvné pro toho, kdo ví jak se věci mají opravdu. Následující článek vyvrací pomocí několika ověřitelných

13.11.2018 v 20:03 | Karma článku: 36.51 | Přečteno: 1238 |

Milan Šarapatka

Novináři bez skrupulí, aneb lidské hyeny.

Novináři Slonková a Kubík hrubě zneužili duševně nemocného člověka, aby získali další kompro na premiéra Babiše. Takovým jako jsou oni se mezi slušným lidem říká lidské hyeny.

13.11.2018 v 19:21 | Karma článku: 41.39 | Přečteno: 1897 | Diskuse

Karel Trčálek

Dopadne A. Babiš stejně jako Milan Kundera a Jarek Nohavica?

Umělci, kteří nepečou s pražskou kavárnou, to u nás mají evidentně těžké. Po J. Nohavicovi a M. Kunderovi teď pražská kavárna, a všechen mainstream, hystericky útočí i na autora knihy „O čem sním, když náhodou spím“

13.11.2018 v 19:09 | Karma článku: 12.78 | Přečteno: 444 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz