Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bývalý italský prezident tvrdí,že 11.září je podvod

3. 03. 2008 21:25:42
Oficiální verzi zpochybňuje mnoho význačných osob. Postupem času se jejich počet zvětšuje. Přesto pro skeptiky je to mimo rámec racionálního uvažování. Takže tolik lidí propadlo duševní chorobě?
President Francesco CossigaPresident Francesco Cossiga

Zajímavé je,že Francesco Cossiga, italský exprezident (1985-1992) se takto v italském tisku vyjádřil už v listopadu loňského roku (zdroj ), kdy o tom zároveň informovala alternativní média zatímco světové agentury se rozhodly tuto informaci ignorovat,opět. Dle jeho slov si, ze byl 11. zari podvod, uvedomuji i vsichni ve zpravodajskych sluzbach. Cossiga sve pochyby vyjadril uz v roce 2001.

Obecně se média snaží marginalizovat míru těchto pochybností,vytvářet dojem,že jde o malou hlučnou minoritu navzdory tomu,že těchto lidí jsou miliony ze všech sociálních skupin,od policistů,hasičů,detektivů,agentů FBI,CIA, rodin pozůstalých po obětech,hollywoodské herce (naposledy pred tydnem herecka nyni ocenena Oscarem za nejlepsi herecky vykon , take mimo jine vyhrala Ceskeho lva, dale Charlie Sheen, Martin Sheen, David Lynch, Jessy Ventura, Sharon Stone a dalsi) po ministry (britske, nemecke, kanadske,..) a jine politiky (naposledy koncem roku 2007 usporadal japonsky poslanec v parlamentu promitani a prednasku o jeho pochybach o oficialni verzi) , prezidenty fyziky, stavebni inzenyry, filozofy, psychology, vedce NASA, vojaky, piloty (dopravnich i armadnich letadel) .... jen vyznacnych osobnosti ze vsech techto sfer jsou stovky... na internetu muzete najit katalogy, kde jsou strukturovane vypsani vsichni pod sebou s podrobnostmi, je to opravdu uctihodny seznam.

Tvrdí se,že toto zpochybňování oficiální verze je neúctou k pozůstalým, a přitom právě pozůstalí se výrazně v kon. teoriích angažovali,dokonce natočili dokument 911 Press For Truth(ceske titulky) . Spíš je tedy neúcta jejich volání po novém vyšetřování ignorovat.

Jsou to všechno blázni? Nejde o to muset té konspirační teorii věřit, ale že podle některých je vůbec o něčem takovém uvažovat ostudné, přestože USA již v minulosti podobnou věc menšího rozsahu plánovaly(operace Northwoods). Tyto úvahy se pak nesou v čirém pragmatismu.

Ad Northwoods:

preklad clanku ABC News z roku 2001

http://www.sckpkarvina.estranky.cz/clanky/skudci-kubanske-revoluce/operace-northwoods---fikce-_

puvodni clanek

http://abcnews.go.com/US/story?id=92662

Mě tento vzrůstající počet osobností otevřeně vyjadřující své pochyby utvrzuje v tom,že nejsem blázen. Naopak je normální,že masová média např. cenzurovala přiznání jednoho ze spoluspiklenců,že se podílel na atentátu na Johna Kennedyho??? Tento člověk, E. Howard Hunt , je zároveň jeden z aktérů souzených v aféře Watergate,což byla konspirace sahající až k prezidentovi. Je normální jeho svědectví ignorovat?

Je stejně tak normální ignorovat svědectví bývalého prezidenta? Ten v roce 1990 promluvil i v jiné záležitosti, na které se sám podílel jako spoluzakladatel,a to o operaci Gladio .

Gladio byl projekt NATO, který po 2. světové válce nacisty (namísto jejich potírání) verboval do teroristických skupin, které financoval, vyzbrojoval, aby figurovaly jako představitelé veřejných hnutí odboje, prováděly sabotáže,atentáty a v neposlední řade tzv. false flag operace (tj. teroristické útoky přisuzované v médiích nekomu jinému než kdo je ve skutecnosti provedl)

Jednotky Gladio byly přítomné ve všech zemích Evropy vcetne neutrálních zemí. V roce 1990 byla existence Gladio provalena na veřejnost a EU přijalo rezoluci dožadující se vyšetřování, ke kterému ale zatím nedošlo. Melo to asi tak stejný dopad jako odhalení tajných veznic CIA, státy nic nevyšet rují, takže tyto jednotky tu klidn e mohou operovat dodnes.

Reference: BBC , BBC .

Každopádne Gladio a jeho false flag operace jsou přesne téhož typu, který je přisuzován 11.září. Opet další příklad skutecné podvratné cinnosti v jejiž svetle se 11.září jako insidejob jeví jako opakování té samé podvratné filozofie, která tu byla prokazatelne v minulosti v t chto projektech.

Shrnuto(fakta z minulého století):
- USA v 60tých letech plánovala (operace Northwoods) zabíjení vlastních obcanu, potopení vlastní lodi, sestrelení dopravního letadla jakožto false flag operaci, která měla svést vinu na Kubánce,aby měli podporu verejnosti pro válku

- NATO za podpory financování ze strany CIA formovalo ex-nacisty k false flag operacím vcetne zabíjení civilistu, atentatum...

To nedokazuje, že 11. září byl podvod, ale že ho jako podvod uvažovat je zcela mezích uvažování těchto stratégu. A hlavne ona snaha manipulovat s verejností vlastnorucne vyrobenými událostmi.

Neni tedy divu, ze italsky prezident jako spoluzakladatel Gladio, se v souvislosti 11. zarim vyjadril jak se vyjadril, protoze sam vi, jak velke manipulace byly rozsirenou praxi.

Autor: Jiří Míka | pondělí 3.3.2008 21:25 | karma článku: 22.79 | přečteno: 4915x


Další články blogera

Jiří Míka

Alvarová: "Prohráváme válku s Ruskem". Důkazy nemá.

Další z generických názorů o ruské propagandě se řeší v rozhovoru s A.Alvarovou na ČRo, aniž by nějaké tvrzení bylo něčím podloženo. Detaily fungování ruské dezinformace ale podává znalecky, jakoby pracovala pro tajnou službu.

9.6.2018 v 20:19 | Karma článku: 44.20 | Přečteno: 4319 | Diskuse

Jiří Míka

Mikroagrese znovu zaútočily - šampony v hotelech jsou rasistické

Další aféra mikroagresí, kterým musí lidé tmavší pleti denně čelit. Ve sprchách hotelů chybí šampony pro černé. Netušil jsem, že existují speciální šampony pro černochy.

7.6.2018 v 22:17 | Karma článku: 40.60 | Přečteno: 2623 | Diskuse

Jiří Míka

Výchova k válce - skrčit se a učit

Do třídy vběhl vojensky oblečený muž. A vojensky vypadal! Měl v ruce samopal. Namířil na jedno z dětí "Paf! A byl bys mrtvej!". Učitel situaci přeruší slovy "V klidu děti. Pan voják nám přišel doplnit naše téma o připravenosti."

7.6.2018 v 20:44 | Karma článku: 12.46 | Přečteno: 662 | Diskuse

Jiří Míka

"Rozhodla jsem se odstranit bělochy..." říká osoba propagována v médiích

Běloši by neměli mít pasy. Mělo by jím být zakázáno cestovat, říká snědá praktikantka jógy a veganka. Televize Vice.com odvysílala reportáž o dovolené od bílých za tisíce dolarů. Na tomto místě je bílým zakázán vstup.

4.6.2018 v 21:03 | Karma článku: 47.20 | Přečteno: 8429 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michael Pálka

A tak jsem zavřel televizi...

Ne po prvé a ne naposledy. Tentokrát, když jsem se díval na komentář ve 20. 00 hod. analyzující schůzku Trumpa s Putinem.

17.7.2018 v 21:00 | Karma článku: 26.22 | Přečteno: 613 | Diskuse

Jan Dvořák

Hamáček by měl na Babiše přitlačit

Po další rezignaci ministra Babišovy vlády kvůli pětačtyřiceti opsaným stranám diplomky se poměr mezi stranickými opisovači sice vyrovnal na 1:1, ale je víc než pravděpodobné, že o poslední skórování ještě nešlo.

17.7.2018 v 20:05 | Karma článku: 11.27 | Přečteno: 225 | Diskuse

Tomáš Kysela

Územní plán v rukou politiků=katastrofa

Již po čtvrté vám přináším svůj pohled na „volební program“. Ačkoliv nejsem na žádné kandidátce, jsem přesvědčen, že toto by měla být priorita budoucí vlády v Liberci.

17.7.2018 v 20:00 | Karma článku: 5.60 | Přečteno: 125 | Diskuse

Karol Wild

Už zkoumali její diplomku?

Aféry s opsanými diplomkami nemají konce. Proto se vnucuje otázka, zda by se ještě před jmenováním nové ministryně neměla přezkoumat její diplomka. Aby nedošlo k dalšímu maléru.

17.7.2018 v 18:57 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 605 | Diskuse

Eva Sykova

Vést férovou diskusi s názorovým oponentem dokáže jen málokdo.

Házet láhve dokáže každý hlupák. Děsí mě úroveň současné komunikace o politice a nízká úroveň respektu k názoru druhých. Čím dál více se zužuje na vulgaritu, agresivitu a “nálepkování”.

17.7.2018 v 16:23 | Karma článku: 30.31 | Přečteno: 612 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz