Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Aliance - únik e-mailů Clintonové má být jen začátek velkého odhalení

20. 01. 2017 13:29:31
David Wilcock tlumočil skrze své údajné kontakty v americké administrativě už celé roky tvrzení, že existuje jakási velká Aliance lidí uvnitř vlád světa pracující na odhalení korupce. Ale i důležitých utajovaných informací.

Předem varuji, že tento článek se možná bude číst jako rafinované sci-fi jak z nějaké povídky P.K. Dicka. Toho mimochodem vyšetřovali v FBI pro podezření, že do jeho knih vkládá šifrované zprávy komunistického spiknutí!

Žijeme v určité realitě, na kterou jsme si navykli. Tento navyklý způsob života nám přijde normální. Nedostatek surovin, energie, peněz a všudypřítomná korupce. A že jedinec nemůže nic změnit a je tomu všemu jen vydán na pospas štěstí nebo osudu.

David Wilcock skrze své kontakty předkládá popis reality, který je natolik odlišný, že by nám připadal jako dobré sci-fi ale nemožný být skutečností. Planeta bytostí žijící v amnézii o svém skutečném původu/podstatě. Udržovaní v nevědomosti mocenskými strukturami po celá staletí až tisíciletí. O historii lidstva a pokročilých civilizacích, které zde měly být před několika tisíci lety. A o tom že některé vlády světa už mají minimálně 50 let k dispozici pokročilé technologie umožňující cestovat po naší sluneční soustavě.

Wilcockovo odhalení připomíná Disclosure projekt Dr. Greera, který uspořádal v roce 2001 velkou tiskovou konferenci se stovkami svědků z armády a jiných složek státu prokazující, že lidstvo se v moderní historii již setkalo s mimozemskými civilizacemi. Volal po vyšetřování americkým Kongresem.

Ale vraťme se zpět na "zem".

#Pizzagate - první dějství většího odhalení?

Dr. Steve Pieczenik do celé kauzy Pizzagate a úniku e-mailů Clintonové přinesl velmi zajímavé nové informace. Přišel totiž s tvrzením, že je součástí velké Aliance lidí ze CIA, FBI, vojenské zpravodajské služby a další 15 zpravodajských služeb, kteří se jali spustit dle jeho slov "v podstatě druhou americkou revoluci".

Zabránit usednutí Clintonové k moci a k jejímu zatčení včetně manžela Billa Clintona za sexuální zneužívání dětí (prý k tomu mají i důkazy).

Únik e-mailů je v médiích dáván za vinu Rusům, nicméně on veřejně deklaroval, že to byl on a "jeho přátelé", kteří poskytli tyto e-maily Julianu Assangovi pro server Wikileaks. Toto odhalení masmédia kupodivu ignorovala, ačkoliv se tím v podstatě přiznal ke kriminální činnosti.

"...(Clintonová) bude obviněna také z pedofilie, sexu s nezletilými a z dalších obvinění... Ale chci vás informovat, že my všichni ve zpravodajské komunitě velmi dobře víme, že se svými aktivitami nepřestali, a nehovoříme zde jen o jedné cestě na Bahamy ale o 20 až 30 cestách, kdy Bill a Hillary samostatně i společně letěli 'Lolita expresem', aby podnikali sexuální aktivity s nezletilými. "
Steve Pieczenik, 1. listopadu 2016

Dr. Steve Pieczenik pracoval pro 4 americké administrativy a má vzhledem ke svému CV vysoký kredit.

Stal se tak jakýmsi prvním důkazem tvrzení Davida Wilcocka, že tato Aliance zjevně existuje. Prý jsme měli být trpěliví, než to bude znát veřejně, a nyní po několika letech tu skutečně máme něco, co by mohlo potvrzovat jeho tvrzení o velké Alianci. Jakéhosi protispiknutí. Kontrarevoluci proti korupci, která se netýká jen Clintonové resp. Clinton Foundation.

Touha vědět

#Pizzagate ukazuje temné zákoutí moderní lidské historie, kterou zřejmě musíme vstřebat, abychom se mohli posunout dál.

Pizzagate a související temné pozadí vysoké politiky (nejen v USA) je zřejmě něco, jehož odhalením si všichni musíme projít. Temným šokem. Že jsou u moci převážně pedofilové a satanisté (aby toho nebylo málo).

Masmédia se snaží celou věc označit za fake news a ignorovat informace, které na něco podivného skutečně ukazují.

Ale je někde psáno, jak takové správné spolčení musí vypadat? A právě pedofilie je nejen způsob jak lidi nalákat ke korupci ale i dokonalý způsob pro vydírání. Ze sirotčinců po celém světě se ztrácí děti a vysocí politici, bankéři i soudci byli opakovaně obětmi zneužívání obviňování ze sexuálního zneužívání i satanismu. Jmenovitě zejména v USA a Británii, ale i v řadě jiných zemí Evropy (Belgie). Také někteří chycení pedofilové rovněž vypovídali o velké pedofilní síti ve vyšších kruzích, pro které byli prý jen pěšáky.

Všimněte si například, že kolem #Pizzagate média snad nikdy neuvedla konkrétní citace oněch e-mailů (mají obsahovat užívání kódových slov). Zaříkávají se tím, že byl Podesta známým vášnivým nadšencem do kuchyně. Z jednoho e-mailu by se to tak mohlo jevit, ale přečtěte jich víc, a dojem, že se baví skutečně o jídle, rychle vymizí.

V kauze nenajdeme přímé důkazy těchto domnělých zločinných aktivit, ale být detektivem budu cítit jasnou stopu, kterou je nutné prošetřit. Přístup masmédií možná lépe dává smysl s kauzou slavného moderátora BBC, o kterém se zjistilo, že dlouhá léta zneužíval děti. A také z reakce BBC na toto odhalení.

Pizzagate ukazuje temné zákoutí lidské historie, které zřejmě musíme vstřebat, abychom se mohli posunout dál.

Čekají nás totiž zjevně další mnohem zajímavější a pozitivnější odhalení, které zasvěcenci ve vládách světa tak nějak nevědí, jak nám sdělit. Že už nyní máme technologie pro rychlé cestování Vesmírem i čisté zdroje energie ale i informace pro lepší pochopení naší lidské historie v nezcenzurované podobě. A že lidská myšlenka má schopnost ovlivňovat vnější realitu včetně hmoty. Schopni cestovat Vesmírem i bez technologií.

Utrpení a traumata, zahlcení prací a cenzura nás naplnily strachem. O finance, život. Učinili tak lidi manipulovatelnými. Násilí na dětech má být i technika vymývání mozku pro přeprogramování osobnosti pro plnění úkolů (trauma je potlačeno do podvědomí a osoba disociuje svou osobnost) - oběti se také následně sami stávají násilníky ale i politiky atd. Spíš potřebujeme pochopit, co se děje, než naštvanost a nenávist. Neschopnost připustit, že by se ve vysokých kruzích mohla páchat tak vysoká zločinnost brání cestě, jak celý ten kruh korupce přerušit. Odhalení z vyšších míst totiž ohrožuje jejich životy, a proto zveřejnění takových informací vyžaduje vysokou koordinovanost stejně jako podporu veřejnosti, která k těm informacím musí přistoupit vyzrále a automaticky je nezavrhovat. Ani nepropadnout touze lynčovat. Zlo hraje svou roli, ale všichni jsme na cestě.

Některé ostatní civilizace se nám údajně snaží při odhalení asistovat, ale jsou názoru, že si své zkorumpované politiky musíme svrhnout sami. Nejen mocní ale i my se musíme poučit (jak být suverénními bytostmi), jinak bychom je buď uctívali jako nové Bohy, zachránce, nebo se je snažili ovládnout, když by byla příležitost.

Ve sci-fi už zjevně žijeme.

Druhé video veřejné deklarace Aliance na téma Pizzagate Stevenem Pieczenikem:

Zdroje k tématu:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3589628/Report-Bill-Clinton-jumped-aboard-disgraced-sex-offender-Jeffrey-Epstein-s-Lolita-Express-plane-junkets-26-TIMES-just-three-years.html

http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-elections/anthony-weiner-sexting-scandal-hillary-clinton-emails-fbi-investigation-a7385876.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3729466/Child-rape-victim-comes-forward-time-40-years-call-Hillary-Clinton-liar-defended-rapist-smearing-blocking-evidence-callously-laughing-knew-guilty.html

http://www.foxnews.com/world/2016/11/20/lawyers-politicians-among-20-men-arrested-in-norwegian-pedophile-network-probe.html

https://isgp-studies.com/belgian-x-dossiers-of-the-dutroux-affair

https://www.theguardian.com/world/2002/may/05/dutroux.featuresreview

https://en.wikipedia.org/wiki/Franklin_child_prostitution_ring_allegations

https://www.youtube.com/watch?v=4AFrMpQxbmk (Government Child Abuse (BANNED Discovery Channel Documentary) | The Franklin Cover-up)

http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1208-endgame-pt-1

http://www.huffingtonpost.co.uk/darren-perks/solar-warden-the-secret-space-program_b_1659192.html

https://web.archive.org/web/20161122083118/https://m.reddit.com/r/pizzagate/comments/5da0kp/comet_ping_pong_pizzagate_summary/ (stránka byla zcenzurována serverem reddit.com, toto je záloha)

https://dcpizzagate.wordpress.com/2016/11/07/first-blog-post/

Autor: Jiří Míka | pátek 20.1.2017 13:29 | karma článku: 19.67 | přečteno: 887x

Další články blogera

Jiří Míka

Bojovnictví za lidská práva je podle mě psychická choroba, ne nutně politický směr

V řadě článcích na blogu sem se zamýšlel nad absurditami kolem bojovníků za lidská práva, než se mi začal upevňovat dojem, že tu nejde o IQ nebo nějaký vrozený typ osobnosti, ale že jde o psychickou chorobu.

13.9.2017 v 15:38 | Karma článku: 39.34 | Přečteno: 1801 | Diskuse

Jiří Míka

Bílé ženy se dostaly na hledáček Black Lives Matter v seznamu doporučení bílým

Chanelle Helm, vedoucí Black Lives Matter v Louisville, napsala 10 doporučení bělochům. Vyzývá tam bělochy, aby předali svůj majetek "černým nebo hnědým". Bílé ženy označila za komplice rasistů.

23.8.2017 v 22:56 | Karma článku: 39.51 | Přečteno: 2261 | Diskuse

Jiří Míka

Hrozí vězení, pokud nebudete non-binárním pohlavím onikat?

Kanada schválila novelu zákona, která mezi stíhatelné nenávistné projevy zařazuje nenazývání sexuálních minorit oslovením, které si oni přejí. Někteří si přejí, aby se jim onikalo, protože se nepovažují ani za ženu ani za muže.

23.8.2017 v 15:42 | Karma článku: 35.90 | Přečteno: 1369 | Diskuse

Jiří Míka

Povede feminismus k vyhlazovacím táborům?

Feministické argumenty jsou nesmyslné, ale znepokojila mě i forma, jak bývají prosazovány. A míra jakou se řekněme LGBT+ platforma zaklínila v zákonodárství včetně trestního zákona. A jak pro své účely necitlivě zneužívá děti.

20.8.2017 v 20:12 | Karma článku: 34.80 | Přečteno: 1571 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Hatem Berrezouga

Válka symbolů: půlměsíc, aneb když se muslim klání k satanovi! Část. 2

„Představme si na chvíli, že by se to stalo naopak. Že by Lidl například vymazal půlměsíc na islámské sakrální stavbě. Co by následovalo?" Zněla otázka.

24.9.2017 v 19:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 15 |

Vojtěch Halamíček

Nepovedená debata o šátcích

O šatcích, hidžábech a burkách toho bylo napsáno a řečeno hodně, nicméně málo z toho se týká skutečné podstaty problému.

24.9.2017 v 18:00 | Karma článku: 19.82 | Přečteno: 336 | Diskuse

Vojtěch Vopařil

K různým událostem tohoto týdne

První můj článek po delší letní pauze reaguje na události tohoto týdne. Témata: Rodina a její chápání, Zdanění robotů, Včelka Mája prý kazí děti, Přestal jsem chtít zrušit stravenky a Neopravené opravené neopravitelné raritní auto

24.9.2017 v 15:50 | Karma článku: 4.18 | Přečteno: 156 | Diskuse

Karel Ábelovský

Král a šašek, nebo šašek a král

... možná jen králův šašek; jak chcete, neb je to celkem jedno - a přesně tak mi připadá F.R.Čech, který mluví o tom, že chce Zemana za krále, a že Zeman je absolutně zdráv! No, podobné prohlášení zakládá značnou pochybnost

24.9.2017 v 14:15 | Karma článku: 18.83 | Přečteno: 428 | Diskuse

Josef Nožička

Česká miss, turecká miss a saúdskoarabská miss

Soutěže ženské krásy mají v mnoha zemích světa jak řadu obdivovatelů, tak i odpůrců. V některých zemích však při těchto soutěžích nemusí být krása to rozhodující, co rozhoduje o vítězství.

24.9.2017 v 11:10 | Karma článku: 16.46 | Přečteno: 666 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.