Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Únik e-mailů poradce Clintonové odhaluje mimozemšťany a energii vákua

17. 10. 2016 14:02:00
Poměrně nezvyklý e-mail odhalený přes Wikileaks poradce Podesty a bývalého astronauta Edgara Mitchella hovoří o nutnosti přestat zbrojit ve vesmíru, protože pak nám teprve mohou dát mimozemšťané technologii ZPE.

Nejprve uvedu můj překlad úryvku z e-mailu odeslaným ex-astronautem Edgarem Mitchellem, který naznačuje, že byli už spolu delší dobu v podobném typu komunikace:

Milý Jane,

protože se rozjíždí válčení ve vesmíru, cítil jsem, že by sis měl uvědomit několik faktorů pro námi domluvenou diskuzi přes Skype.

Pamatuj na to, že naši nenásilní ETI (Extraterrestial Inteligence - mimozemské inteligence v češtině) ze zpřátelených míst vesmíru nám pomáhají dostat na Zemi zero point energii.

Nebudou tolerovat žádnou formu násilí armády na Zemi nebo ve vesmíru. Následující informaci napsanou italickým fontem mně poskytla má kolegyně Carol Rosin, která řadu let blízce spolupracovala s Wernherem Von Braunem před jeho smrtí. Carol a já jsme pracovali na Dohodě o prevenci před umísťování zbraní do vesmíru....

Zdroj: https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/1802

Reaganův program Hvězdných válek (v angl. Star Wars) se zaměřil na vývoj zbraní použitelných pro boje ve vesmíru (lasery, jaderný deštník...).

Časem se objevily názory a svědectví, že nesmíme dopustit militarizaci vesmíru. Údajně před tím varoval už raketový fyzik Wernher von Braun, svého času šéf NASA. Předtím pracoval mimochodem pro nacisty, jenže USA skrze projekt Paper clip převezlo stovky nacistických vědců do USA.

Ale pokud měl tyto pacifistické názory, tak to byl asi dobrý nácek. Někdy holt jako vědec asi nemáte moc na výběr a ani za komunismu tu nebylo snadné si hrát na hrdinu. Jde asi o to se nenechat příliš unést jak tomu bylo u Mengeleho. Kdo ví, jestli i toho si USA nepřevzali, protože oficiálně se ztratil.

Nicméně nacistický výzkum pokročilých pohonů byl údajně převzat Američany. Byly to létající lodě ve tvaru talířů. Řada pozorování UFO jsou zřejmě pozemská technologie.

A teď se podržte. Bývalý kanadský ministr Hellyer obrany tvrdí, že i mnoho dnešní moderních technologii jako jsou lasery, tranzistor (předtím jsme měli jen elektronky), kevlar, optická vlákna, internet pochází z analýzy havarované kosmické lodi. Když to říká ministr obrany, tak to nemusí být nutně pravda, ale přece jen to tomu dodává určitou váhu.

Hellyer tvrdí, že k tomuto závěru došel na základě diskuzí s některými lidmi z kanadské a americké administrativy a armády. Hlavně ho také prý zaujala kniha Phillipa Corsa, což byl vysoký důstojník Pentagonu, který toto všechno napsal ve své knize "The Day After Roswell". Novinářům opakovaně připomínal, že byl vysokým důstojníkem, který měl na starosti jaderné zbraně. Důvěřovalo se mu s jadernými zbraněmi, tak bychom možná měli uvážit, že to skutečně může být pravda.

Ještě je možnost, že jeho kniha je ve skutečnosti psychologická hra armády neboli vojenská propaganda. Může to být zčásti pravda a zčásti zkombinované s matoucími informacemi.

Zaujalo mě nedávno také tvrzení, že v Roswellu ve skutečnosti nehavarovala mimozemská loď, nýbrž že šlo o vojenskou experimentální technologii, kde se pro roli pilotů používali trpaslíci a jiní postižení lidé z ústavu. To byla prý totiž praxe Mengeleho - používat tyto postižené lidi z ústavů, kteří když zmizí, nebudou nikomu chybět. Malá těla, které svědkové popisovali, mohla být tedy tito trpaslíci, a když svědkové později četli v novinách, že tam měla havarovat loď mimozemšťanů, mohli nabít dojmu, že to byli mimozemšťani pro jejich malý vzrůst.

Pro armádu tehdy a dnes dokonce může být lepší, pokud si myslíme, že tam tutlají havárii mimozemšťanů než rozmáznout etický rozměr používání postižených lidí pro experimenty.

Ve skutečnosti pokud jdeme po oficiálních vyjádření - čistě jen oficiálních vyjádření v tématu UFO a mimozemšťanů, pak toho najdeme mnoho už od 50. let minulého století.

COSMIC TOP SECRET

A Filip Corso stejně jako Podesta jsou pak jedni z mnoha insiderů, kteří o tom hovoří veřejnosti a médiím.

Astronaut Edgar Mitchell, šestý člověk na Měsíci, je už delší dobu známý svým tvrzením, že stát existenci mimozemšťanů tutlá.

Podesta na svém Twitter vloni napsal, že za své největší selhání roku 2014 považuje, že se mu nepodařilo odtajnit spisy kolem UFO. Clintonová slíbila, že pokud bude zvolena prezidentkou, pak by v tomto směru podnikla kroky. Mně to teda přijde spíš jako předvolební tah, ale tomu Podestovi bych to věřil. Původně ho prověřením UFO pověřil kdysi Bill Clinton. Podesta o tom hovořil ve své knize, jak se mu to bohužel nepodařilo.

Mimochodem podobný slib učinil bývalý prezident Jimmy Carter, který měl odtajnění záležitostí kolem UFO jako hlavní bod jeho prezidentské kampaně. Později se nechal slyšet, že bohužel zjistil, že to nejde. Jsou jakési silnější mocenské síly, kterou jdou zcela mimo tradiční vládní strukturu. Informační utajení na principu "Need To Know" poskytuje informace jen těm lidem, který je potřebují vědět, a jen do té míry, do jaké potřebují být do situace zasvěceni, aby mohli dělat svou práci. (Nejrozsáhlejší oficiální projekt tohoto typu byl Manhattan projekt výroby atomové bomby).

V NATO funguje utajení s označením "COSMIC TOP SECRET" (viz. i stránky našeho Národního bezpečnostního úřadu). To je údajně jedno z nejvyšších utajení fungujících v rámci aliance NATO. Někteří údajní insideři tvrdí, že tam spadají i mimozemšťani a související tajné technologie.

Skrýtá utopie

Tou technologií může být zdroj energie zvaný Zero Point Energy (zkráceně ZPE - v češtině by se dalo asi nejlépe přeložit jako energie vákua - energie bodu nula, název vychází z energie přítomné i při teoretické teplotě absolutní nuly).

ZPE je teoretický zdroj energie, který oficiálně zkoumá NASA. Pokud bychom měli ZPE, tak bychom mohli realizovat warpový pohon (pomocí Alcubierovy časoprostorové bubliny), který pro svůj provoz potřebuje ohromné množství energie. NASA na warpovém pohonu pracuje, ale právě zdroj energie je ten hlavní zádrhel.

Je tedy teoreticky možné, že tajná síť stínové vlády ve spolupráci s vojenskými kontraktory už tyto technologie dávno vlastní, a normálně si lítají po naší hvězdné soustavě jakoby nic.

Tyto technologie je navíc možné použít pro fingovaný útok mimozemšťanů. Až nás omrzí teroristi Welnher von Braun údajně řekl, že dojde k fingovanému útoku mimozemšťanů, který rozjede ohromné zbrojení pro boj ve vesmíru. Když vidíme jak vznikají i dnes virtuální události na základě pár indícií, tak pokročilé lodě létající na obloze mohou dozajista vytvořit patřičný efekt.

Proto ano, souhlasím s Edgarem Mitchellem, že cestou je určitě ukončit válčení/zbrojení (nejen) ve vesmíru. Nejen kvůli potenciálním mimozemšťanům a technologiím, ale pro nějaké kloudné přežití lidstva. Kdyby se technologie namísto válek využívali k mírovým účelům, tak je tu nebe na Zemi.

Samozřejmě není opět překvapením, že České televizi tyto e-maily zas nějak unikly, i když já jen s přístupem k internetu, jsem se o tom dozvěděl.

Nutno uvážit, že Podesta je velmi respektovaný politik a poradce prezidentů. Opět to tomu dodává kredibilitu. Podobně ten astronaut. Ten by o tom taky mohl něco vědět. Hlavně když se říká, že kdyby tajili ufony, tak by se to utajit nepodařilo. Ano, nepodařilo, vždyť o tom on a jiní astronauti hovoří.

ZPE energie je údajně schopna poskytnout tolik energie, že by šlo během sekundy vysušit všechny oceány na Zemi. Kdyby náhodou někdo chtěl teda zrovna tohle.

Já bych šel do warp pohonu:

Vojensko-průmyslový komplex

Lidé hovořící o tzv. vojensko-průmyslovém komplexu bývají považování za konspirační teoretiky, protože slušný člověk si takový termín nebere do pusy. Kdo ho ale použil první? Prezident Eisenhower v novoročním projevu. Média tím tehdá zmátl. Důrazně ve svém projevu varoval před nebezpečím propojení armády a průmyslu, vytrácení transparentnosti, a výslovně řekl, že je tím ohrožena demokracie. Když vám korporace dělají utajované technologie, vše je poháněno zisky na výrobě zbraních a začne to ovlivňovat politiku země.

Tato spolupráce Pentagonu s polovládní DARPA, resp. konkrétním korporacemi jako Lockheed Martin totiž umožňuje skrýt technologie i před NASA. Je to zcela neprůhledné.

Teď zpět jak vojensko-průmyslový komplex zjevně brání skutečnému posunu lidstva dál. Mnoho problémů vzniká kolem omezených zdrojů. Ale nejde jen o to. Koexistence s mimozemšťany nám může otevřít nové pohledy na sebe sama.

Mimochodem do této sféry patří i hra Pokemon GO a Ingress. A Google Maps. Ty byly vyvíjen státem financovanou výzkumnou firmou InQTel. Rozsah moci korporací nám asi teprve pozvolna začíná docházet a že potřebujeme větší transparentnost v jejich spolupráci s administrativou států. Hlavně co se týče utajovaných projektů, ke kterým politici a ani vysocí šéfové tajných služeb nemají přístup.

Mám dojem, že oné technologické singularitě stejně tak nebo tak neunikneme a i normální výzkum nás postupně posune do sci-fi rozměrů. Nicméně měli bychom dát pozor, aby se tomu do cesty nepostavila nějaká válka, která odvede pozornost úplně jinam. A to je zřejmě plán. Rozpoutat světový konflikt, kde můžou vytáhnout nějaké šílené nové zbraně, a lidi pak budou mít už jiný starosti.

Zdroje k tématu:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1685146-zemrel-astronaut-mitchell-sesty-clovek-na-mesici-podle-ktereho-ufoni-navstivili-zemi

http://vesmir.stoplusjednicka.cz/zemrel-edgar-mitchell-sesty-clovek-ktery-se-prosel-po-mesici

https://www.scientificamerican.com/article/war-in-space-may-be-closer-than-ever/

http://cool.iprima.cz/clanky/star-trek-v-realu-nasa-chce-vyuzit-nadsvetelny-pohon

https://www.youtube.com/watch?v=n3e0hgwKU5k

http://us.blastingnews.com/news/2016/05/hillary-clinton-makes-a-campaign-promise-concerning-space-aliens-00915155.html

Autor: Jiří Míka | pondělí 17.10.2016 14:02 | karma článku: 20.80 | přečteno: 1333x

Další články blogera

Jiří Míka

Kořeny politické korektnosti nejsou v neomarxismu?

Dlouho mi vrtalo hlavou, jak mohou "progresivní" intelektuálové volat po utlačování mužů a vyzdvihování žen. Po utlačování bílých a propagování a skoro slepé toleranci k jiným národům. Kořeny ideologie "tolerance" to vysvětlují.

21.7.2017 v 14:22 | Karma článku: 34.57 | Přečteno: 1207 | Diskuse

Jiří Míka

Výchova ke zdraví - Vyjmenuj 10 důvodů, proč mám pravdu

Trochu jsem si prolistoval jedny z materiálů Výchovy ke zdraví pro ZŠ na 2.stupni. Pobavil už teda hned ten dotazník na začátku. Celkově ukazují jasný (až mesiášský) příklon více k výchově než ke vzdělávání. Nahrazení rodičů.

15.7.2017 v 12:52 | Karma článku: 19.60 | Přečteno: 737 | Diskuse

Jiří Míka

A je to tu: důkaz, že Putin řídí vše na Západě

Nedávný hackerský útok, co vyřadil řadu firem z provozu, byl jasný důkaz, že Putinova chobotnice sahá po celém světě. Stejně tak tu máme ale například videa Putinem najmutých herců prezentujících uprchlíky ve špatném světle.

1.7.2017 v 18:51 | Karma článku: 32.39 | Přečteno: 1043 | Diskuse

Jiří Míka

Zaveďme nový mezinárodní den - "Den bez bílých"

V takový den by se každoročně oslavovala multikulturalita, vyváženost práv a tolerance. Bílí by se ten den museli někam schovat. Menší obdobu spustili studenti jedné z amerických škol. V rámci happeningu vyhrožovali násilím.

16.6.2017 v 16:50 | Karma článku: 39.97 | Přečteno: 2664 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Josef Nožička

Neodsuzujme Češku za to, že jela do Egypta. Odsuzujme islámský radikalismus

Jak nás dnes informovala většina našich médií, česká občanka, která byla v egyptské Hurghadě zraněna při útoku islámského fanatika, je ve stavu klinické smrti.

26.7.2017 v 22:17 | Karma článku: 23.19 | Přečteno: 527 | Diskuse

Jan Pražák

Úředníci budou dál kontrolovat, čím lidé doma topí

Tak nám ústavní soud posvětil úřední kontroly kotlů v našich obydlích. Přijdeme zase o kus svobody. Neshodneme se s nějakým sousedem, on nás udá, že prý zasmraďujeme okolí a úředník nám vleze do baráku zkontrolovat, čím topíme.

26.7.2017 v 20:43 | Karma článku: 14.66 | Přečteno: 302 | Diskuse

Luděk Mazurek

Soudní dvůr EU žádný rozvrat nastaveného nefunkčního systému imigračních kvót nedopustí!

Generální advokát Soudního dvora EU Yves Bot dnes navrhl zamítnout žaloby Slovenska a Maďarska proti mechanismu přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót. Radujme se! Evropské právo bude bez nejmenších pochybností naplněno!

26.7.2017 v 19:30 | Karma článku: 34.44 | Přečteno: 798 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze bestselleru „Koruna“ od Kiery Cassové

Princezna Eadlyn Schreavová z Ilei stojí před těžkým rozhodnutím, aby upevnila královský trůn, musí si v zoufale krátké době najít manžela. Dá se to stihnout za dva měsíce? To nám prozradí román „Koruna“ od Kiery Cassové.

26.7.2017 v 18:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 58 | Diskuse

Jan Ziegler

Izraelci a Němci se postavili ruským výtržníkům

Nechybělo mnoho a moje žena, pokladní na jednom z nejkrásnějších českých zámků – Hluboké nad Vltavou, zmáčkla nouzové tlačítko. Naštěstí stateční muži stále existují a přišli jí na pomoc.

26.7.2017 v 17:58 | Karma článku: 32.23 | Přečteno: 1446 | Diskuse
Počet článků 288 Celková karma 33.39 Průměrná čtenost 2406

Můj portál: web.branyvnimani.cz
 

Spřátelené weby 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.