Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Německý ministr volá po zkvalitnění naší rasy

10. 06. 2016 16:04:19
Wolfgang Schäuble, německý ministr financí, se zamyslel nad kvalitou genofondu Evropanů. Prý bez dobrého rasového promíchávání nejsme dobrá rasa. Jde zřejmě ve stopách dobrých tradic svých předků nad kvalitou rasy přemýšlejících.

Totiž pokud má být dobrá rasa, potřebujeme se křížit ideálně s členy úplně jiného stáda. Tak vzniká dobrá genofond, dobrý zdravý člověk, ja.

My musíme víc uvažovat o kvalitě našich genů.

Bez uprchlíků jsme ztraceni.

„Uzavření je přece to, co by nás zničilo, což by nás vedlo k degeneraci v příbuzenských sňatcích,“ tvrdil listu. Muslimové v Německu přispívají podle něj k otevřenosti a různosti.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405959-bez-uprchliku-zdegenerujeme-rika-nemecky-ministr.html

Tento názor zazněl mnohokrát i na České televizi. Potřebujeme uprchlíky ekonomicky - protože to nám samozřejmě pomůže finančně. Ale mnohokrát už zazněl názor, že mají přínos i ve zlepšení evropského genofondu.

Podstatné v tom směru je, že nemůžeme nic nechat náhodě. Je nutné aktivně uvažovat o kvalitě naší rasy, jak nás vybízí německý ministr. Musíme aktivně vyhledávat a importovat zástupce jiného plemene, se kterým se musíme selektivně křížit.

Ovšem od dob první poloviny 20. století, kdy byla celosvětově myšlenka kvality lidské rasy velice populární (Churchill, Huxley, Hitler, král Edward VIII, Edvard Beneš..), došlo v pohledu na rasovou hygienu k zásadní otočce.

Tehdy totiž panoval tento pohled:

Chamberlain zastával názor, že příslušníci vyšších ras se nesmí mísit s příslušníky jiného plemene, nemá li rasa ztratit své kvality. Tvrdil, že antické Řecko i Římská říše zanikly jen proto, že u jejich obyvatel došlo mísením ras k rasové degeneraci. Obvinil také Židy z toho, že se snaží cíleně mísit s vyšší rasou a tím ji zničit.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Eugenika

Jako na kolotoči

No a teď otočka o 180 stupňů. Máme politiky a jiné, kteří volají po rasovém křížení lidí různého plemene!

Takže nejdřív přijdou s tím, že je komunismus supr, a kdo je proti je jen rozvraceč a potížista. A že Sovětský svaz je na věčný časy a nejlepší, a že špioni z USA chtějí ten krásný svět zničit a rozšlapat podvratnými slovy a činy. Pak to taky otočili, že naopak USA jsou ti nejlepší a nejhodnější. Jediná záruka míru a stability. Zeptejte se pana Hríba ze slovenského magazínu Týžden. On má v kanceláři dokonce vlajku USA, protože prý oproti Rusku jsou americké základy hodné uctívání. (Osobně mi přijde divné mít v místnosti vlajku i vlastní země, ale on má vlajku úplně cizího státu! :-))) A o tom, co si myslí současné status quo o Rusku a jejich "přisluhovačích", asi ani nemusím zmiňovat.

A podobně nám předhodili géniové rasové hygieny i onen rasismus a nacismus. Tehdy bylo správné být proti křížení lidí různého plemene, resp. byla správnější plemena a ta horší, co tu nemusela být. Podobně v rámci samotného daného plemene bylo potřeba zkvalitňovat genofond a případně ty horší kusy utratit. To bylo hodně rozšířené v zemích jako je USA (tam byli nuceně sterilizování lidé s vadnými geny nebo z jiných důvodů ještě do 80. let 20. století) a samozřejmě Německo, které si k tomu přizvalo ještě tanky. To jsou asi ty Hríbovy "kvalitní základy".

No a teď je správné být pro křížení lidí různých plemen a upřednostňování minorit.

Jenže ono se zjistilo, že tyhle rasové ideologie jsou pavěda. Do nějaké míry jsou tyto jevy zřejmě platné, ale vztahovat je na celé národy nějakou řízenou politikou?

Ale taková je teď doba. Česká televize a jiní (Merkel a spol.) otočili celou otázku nelegální migrace naruby. Co by se mohlo jevit jako problém, se stalo výhodou. Vlastně jedinou možností, jak Evropu zachránit.

Nechápejte mě špatně - nemám nic proti migraci a blízkovýchodní mentalita a kultura je při odmyšlení si současných extrémů zajímavá a možná blíže k přirozenosti než ta z našeho babylonu. Ale řeči o plemenech rasy a zkvalitňování genofondu mi vůbec nevoní. Paradoxně je vyslovují ti, kteří bojují proti rasismu. Pozitivní rasismus je stále jen rasismus.

Jednostrannost polarizuje

Komu se nezdá přijmout milion migrantů denně je hned někdo, kdo chce Evropu uzavírat. Přitom příchod jiných kultur se tu děje samovolně. Zde ale máme propagandu, která chce humanitární krizi na Blízkém východě otáčet v obrodu Evropy. Jak mají migranti ekonomicky oživit Evropu. Prý mají pomoci zejména v neodborných nízko placených zaměstnáních. Schválně propaganda ignoruje, že většina z nich jsou ekonomičtí migranti, kteří o nízko placená zaměstnání nemají zájem.

Jak není dobré xenofobně všechny házet do jednoho pytle, tak nemyslím, že je dobré házet všechny do jednoho pozitivního pytle. I Dalajláma, mistr soucitné víry, upozornil, že není možné do Evropy houfně hnát příliš mnoho imigrantů. Úderní kavárníci se to někteří snažili rozklíčovat, že Dalajláma byl xenofoby vytržen z kontextu, ale on skutečně řekl tuto politicky nekorektní věc.

Nemyslím, že by anti-sluníčkáři byli ti, kdo polarizují veřejnost. Považuji to za reakci na jednostranný pohled, tu masírku, která to vše vidí jen v pozitivním světle. Přitom právě imigranti přicházející dnes nelegálně přes pašerácké lodě zrovna asi není úplně tamější výkvět nebo někdo, kdo pomoc potřebuje. Namísto aby se prostředky věnovaly na pomoc lidem v místech, kde je to potřeba, tak se pomáhá lidem, kteří jsou zjevně bohatší než průměrný Čech. Nevšiml jsem si přitom žádné zvláštní akce a celospolečenské hnutí na pomoc zdejším bezdomovcům. V čem jsou horší? Mají špatnou rasu?

Pozitivní principy jsou otáčeny proti lidem. Kdyby lidi věděli, jací satanisté stojí v pozadí některých věcí...

Pro běžného člověka je obtížné si představit, že by někdo mohl cíleně usilovat o kolaps společnosti.

Pozvolna ale lidem dochází, že tu něco na té úzkostlivé "ochraně lidských práv" nehraje.

Jenže odhalením této manipulace lidstvo zjistí, že toho je v pozadí mnohem víc než jen imigrace, korupce, islám, terorismus. Že je většina problémů uměle vytvářena. Pozadí experimentu zvaném Země jsem řešil v jiném článku :-)

Autor: Jiří Míka | pátek 10.6.2016 16:04 | karma článku: 36.04 | přečteno: 2469x

Další články blogera

Jiří Míka

Kořeny politické korektnosti nejsou v neomarxismu?

Dlouho mi vrtalo hlavou, jak mohou "progresivní" intelektuálové volat po utlačování mužů a vyzdvihování žen. Po utlačování bílých a propagování a skoro slepé toleranci k jiným národům. Kořeny ideologie "tolerance" to vysvětlují.

21.7.2017 v 14:22 | Karma článku: 34.57 | Přečteno: 1207 | Diskuse

Jiří Míka

Výchova ke zdraví - Vyjmenuj 10 důvodů, proč mám pravdu

Trochu jsem si prolistoval jedny z materiálů Výchovy ke zdraví pro ZŠ na 2.stupni. Pobavil už teda hned ten dotazník na začátku. Celkově ukazují jasný (až mesiášský) příklon více k výchově než ke vzdělávání. Nahrazení rodičů.

15.7.2017 v 12:52 | Karma článku: 19.60 | Přečteno: 737 | Diskuse

Jiří Míka

A je to tu: důkaz, že Putin řídí vše na Západě

Nedávný hackerský útok, co vyřadil řadu firem z provozu, byl jasný důkaz, že Putinova chobotnice sahá po celém světě. Stejně tak tu máme ale například videa Putinem najmutých herců prezentujících uprchlíky ve špatném světle.

1.7.2017 v 18:51 | Karma článku: 32.39 | Přečteno: 1043 | Diskuse

Jiří Míka

Zaveďme nový mezinárodní den - "Den bez bílých"

V takový den by se každoročně oslavovala multikulturalita, vyváženost práv a tolerance. Bílí by se ten den museli někam schovat. Menší obdobu spustili studenti jedné z amerických škol. V rámci happeningu vyhrožovali násilím.

16.6.2017 v 16:50 | Karma článku: 39.97 | Přečteno: 2664 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Josef Nožička

Neodsuzujme Češku za to, že jela do Egypta. Odsuzujme islámský radikalismus

Jak nás dnes informovala většina našich médií, česká občanka, která byla v egyptské Hurghadě zraněna při útoku islámského fanatika, je ve stavu klinické smrti.

26.7.2017 v 22:17 | Karma článku: 23.19 | Přečteno: 527 | Diskuse

Jan Pražák

Úředníci budou dál kontrolovat, čím lidé doma topí

Tak nám ústavní soud posvětil úřední kontroly kotlů v našich obydlích. Přijdeme zase o kus svobody. Neshodneme se s nějakým sousedem, on nás udá, že prý zasmraďujeme okolí a úředník nám vleze do baráku zkontrolovat, čím topíme.

26.7.2017 v 20:43 | Karma článku: 14.66 | Přečteno: 302 | Diskuse

Luděk Mazurek

Soudní dvůr EU žádný rozvrat nastaveného nefunkčního systému imigračních kvót nedopustí!

Generální advokát Soudního dvora EU Yves Bot dnes navrhl zamítnout žaloby Slovenska a Maďarska proti mechanismu přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót. Radujme se! Evropské právo bude bez nejmenších pochybností naplněno!

26.7.2017 v 19:30 | Karma článku: 34.44 | Přečteno: 798 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze bestselleru „Koruna“ od Kiery Cassové

Princezna Eadlyn Schreavová z Ilei stojí před těžkým rozhodnutím, aby upevnila královský trůn, musí si v zoufale krátké době najít manžela. Dá se to stihnout za dva měsíce? To nám prozradí román „Koruna“ od Kiery Cassové.

26.7.2017 v 18:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 58 | Diskuse

Jan Ziegler

Izraelci a Němci se postavili ruským výtržníkům

Nechybělo mnoho a moje žena, pokladní na jednom z nejkrásnějších českých zámků – Hluboké nad Vltavou, zmáčkla nouzové tlačítko. Naštěstí stateční muži stále existují a přišli jí na pomoc.

26.7.2017 v 17:58 | Karma článku: 32.23 | Přečteno: 1446 | Diskuse
Počet článků 288 Celková karma 33.39 Průměrná čtenost 2406

Můj portál: web.branyvnimani.cz
 

Spřátelené weby 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.